نظرخواهی

نظرسنجی به نظر شما عملکرد کدام یک از مدیران ادارات وارگانهای دولتی شهرستان سرپلذهاب در سال۱۳۹۶ بهتر بوده است ؟

مطالب فرهنگي

رئیس اداره شیلات شهرستان سرپل ذهاب:
بازی دراز1404:رئیس اداره شیلات شهرستان سرپل ذهاب با بیان اینکه پرورش ماهی در "قفس" پشت سدشهدای گمنام شهرستان در حال توسعه است،گفت: در راستای منویات مقام معظم رهبری و تحقق اقتصاد مقاومتی این فناوری در سد شهدای گمنام شهرستان سرپل ذهاب درحال توسعه و افزایش ظرفیت به میزان 160تن در سال می باشد.
مدیرکمیته امداد سرپلذهاب خبرداد :
بازی دراز1404: مدیرکمیته امداد سرپلذهاب گفت: در آستانه سال نو و به مناسبت هفته احسان و نیکوکاری 150 سبد غذایی بین مددجویان نیازمند کمیته امداد شهرستان توزیع شد .
رئیس اداره آبفای شهرستان سرپلذهاب خبرداد:
بازی دراز1404: رئیس اداره آبفای شهرستان سرپل ذهاب گفت:دفع فاضلاب کمپ زلزله زدگان واقع در شهرک فرهنگیان و شهرک نیروی انتظامی به طول تقریبا 400 متر به خطوط اصلی شبکه جمع آوری فاضلاب شهری وصل شده است و در نهایت به تصفیه خانه دفع فاضلاب شهرمتصل شده تا مخاطرات بهداشتی و زیست محیطی را نیز کاهش دهد.
رئیس اداره هواشناسی سرپل ذهاب:
بازی دراز1404:رئیس اداره هواشناسی سرپل ذهاب با اعلام اینکه گردو غبار شعاع دید افقی شهرستان را به کمتر از یک هزار متر کاهش داده است،گفت:حد استاندارد دید افقی در یک هوای سالم ۱۰ هزار متراست.
رئیس شبکه بهداشت و درمان سرپل ذهاب خبر داد:
بازی دراز1404: رئیس شبکه بهداشت و درمان سرپل ذهاب ازآغاز عملیات سم پاشی ابقایی برعلیه بیماری های واگیر دار در شهرستان سرپل ذهاب خبر داد و گفت: این عملیات در تمام کانون های شناسای شده بیماری های واگیردار ادامه دارد.
بازی دراز1404: مسابقات قوی‌ترین مردان استان کرمانشاه با حضور 10 نفر از شهرستان های مختلف استان به میزبانی شهرستان زلزله زده سرپل ذهاب برگزار شد.
بازی دراز1404:این روزها مردم شهرستان زلزله زده سرپلذهاب نیز با حضور در بازار شهرستان، رونق خوبی به کسب و کار داده و با چیره شدن امید بر حزن و اندوه چهره‌های مردم زلزله زده پای به سال نو می گذارند و بازار رنگ و بوی تازه ای به خود گرفته است.
بازی دراز1404: آئین کلنگ زنی مجموعه ورزشی شهرستان سرپل ذهاب با حضوراستاندار، مدیرعامل بانک شهر، مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان کرمانشاه و برخی مسئولین محلی درشهرستان زلزله زده سرپل ذهاب برگزار شد.
مناطق عملیاتی سرپلذهاب دریک نگاه؛
بازی دراز1404:شهرستان سرپلذهاب قدمگاه شهدای بسیاری بوده است وامروز باوجود یادمان ویادگاریهای بسیاری از دوران دفاع مقدس میزبان راهیان نور درایام پایانی سال خواهدبود.
بازی دراز1404:مانور امداد و نجات جاده‌ای با هدف آمادگی هرچه بیشتر دستگاه‌های امدادی و خدماتی همزمان با آغاز طرح امداد و نجات نوروزی با هماهنگی اعضای مدیریت بحران درشهرستان سرپل ذهاب برگزار شد.
فرماندار سرپل ذهاب:
بازی دراز1404: فرماندار سرپل ذهاب از انجام تدابیر لازم برای پذیرایی از مهمانان و گردشگران نوروزی و گروه های جهادی در این شهرستان خبر داد.
فرمانده نیروی انتظامی سرپلذهاب:
بازی دراز1404:فرمانده نیروی انتظامی سرپل ذهاب از برگزاری آیین باستانی چهارشنبه سوری بدون حادثه در شهرستان خبر داد و گفت: مردم شهرستان این آیین باستانی را بدون خطر سپری کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان سرپلذهاب:
بازی دراز1404:فرمانده انتظامی شهرستان سرپلذهاب از برگزاری رژه خودرویی نیروی انتظامی شهرستان خبردادوگفت : پلیس آماده مقابله با تخلفات احتمالی چهارشنبه سوری است وباهر گونه ناهنجاری قاطعانه برخورد خواهدکرد.
در آستانه شب چهارشنبه سوری:
بازی دراز1404:در آستانه شب چهارشنبه سوری جلسه هماهنگی امداد و نجات با حضور فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستان سرپل ذهاب برگزار شد.
با حضور مسئولین سرپل ذهاب:
بازی دراز1404: نمایشگاه "فاتحان آسمان" به مناسبت گرامیداشت روز شهید در سرپل ذهاب با حضور مسئولین سرپل ذهاب گشایش یافت.

صفحه‌ها