پربازدیدترین ها

سرویس: اجتماعی کد خبر: 207192 ۰۹:۳۲ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۷

امام جمعه شهرستان سرپلذهاب:

حضرت فاطمه (س) آینه تمام نمای صفات ربوبی است / اعزام 20 روحانی مبلغ به نقاط مختلف شهرستان در ایام فاطمیه

بازی دراز 1404 : امام جمعه شهرستان سرپلذهاب از اعزام 20 روحانی مبلغ به نقاط مختلف شهرستان درایام فاطمیه خبرداد وگفت : حضرت فاطمه (س) آینه دار تمام صفات ربوبی است والگو برداری از صفات این بانوی بزرگ سعادت دنیا و آخرت را به ارمغان می آورد.

حضرت فاطمه (س) آینه تمام نمای صفات ربوبی است  / اعزام 20 روحانی مبلغ به نقاط مختلف شهرستان در ایام فاطمیه

به گزارش بازی دراز، حجت الاسلام جواد فاطمی نسب در گفتگو با خبرنگار ما با اشاره به اینکه زندگی اهل بیت عصمت و طهارت(علیهم السلام) راهنمای بسیار روشنی برای مسلمانان است ، گفت: برای کسانی که بخواهند به بهترین حیات دنیوی و اخروی دست یابند تأثی گرفتن از زندگانی اولیای خدا بهترین راه جهت نیل به سعادت است.

 

وی اذعان کرد: پیروی از ائمه و التزام و تبعیت عملی از سبک زندگی اولیای خدا یکی از راههای غلبه بر نفس و رسیدن به رضایت الهی است و در بین الگو گرفتن و توسل به بانوی دوعالم حضرت زهرا (س) رمز سعادت دنیا و آخرت خواهد بود.

 

فاطمی نسب درادامه افزود: فاطمه زهرا(س) از فضایل بسیاری همچون توانـایی علمـی، عـصمت و پـاکیزگی از گناه و خطا، برتری در صحنه رشد و تربیت فرزندان، شرافت در همسرداری ، پاکـدامنی و آراسـتگی ، بردباری در برابر دشـواریهـا، همیـاری و همـدلی بـا پیـامبر (ص) و امیرمؤمنـان(ع) در میدان جهاد و سیاست برخوردار بود که می تواند بهترین الگو برای زنان مسلمان باشد.

امام جمعه شهرستان فضیلت درعرصه عبادت و نیایش، زهد و ایثار و پشتیبانی همـسر در سـاحت ولایت و حکومت و نیز عدالت محوری و دفاع از حقوق انسانها و مبارزه با ظلم را از دیگر ویژگیهای حضرت زهرا(س) برشمرد.

 

فاطمی نسب درادامه از اعزام 20 مبلغ دینی در ایام فاطمیه خبرداد و گفت: در ایام شهادت بزرگ بانوی دوعالم حضرت زهرا (س) 20 مبلغ دینی به نقاط مختلف شهرستان اعزام خواهند شد.

 

وی همچنین افزود: مبلغان در مدت تبلیغ خود به آشنایی جامعه با فرهنگ فاطمی، جایگاه فاطمه در دفاع از ولایت امیر المؤمنان(ع) و دفاع از ولایت با محوریت خطبه حضرت زهرا(س) خواهند پرداخت.

 

شهرستان سرپلذهاب در غرب استان کرمانشاه دارای جمعیتی بالغ بر 90 هزارنفر و 48 کیلومتر مرز مشترک با کشورعراق می باشد.

 

انتهای پیام / ق