پربازدیدترین ها

سرویس: اجتماعی کد خبر: 211520 ۰۹:۰۰ - ۱۳۹۶/۰۵/۱۷

افتتاح موسسه مردم نهادخیریه نسیم مهردرسرپلذهاب؛

اعطای جهیزیه نوعروسان بادستان پرمهر خیرین / موسسه خیریه نسیم مهربه دنبال ازدواج آسان وآسمانی زوجین جوان است

بازی دراز1404: موسسه مردم نهادخیریه نسیم مهر باهدف ازدواج آسان و آسمانی زوجین جوان وبااعطای جهیزیه مناسب به نوعروسان در سرپلذهاب افتتاح شد

اعطای جهیزیه نوعروسان بادستان پرمهر خیرین / موسسه خیریه نسیم مهربه دنبال ازدواج آسان وآسمانی زوجین جوان است

به گزارش بازی دراز، موسسه مردم نهاد نسیم مهرشهرستان سرپل ذهاب با همت و تلاش افراد خیّرو نوعدوست برای مزدوجین جوان، نسیمی از مهر و مهربانی به ارمغان آورده و آنها را به پیوندی آسمانی روانه میدارد.

 

این نهاد خیّر، جهیزیه مزدوجین جوان را با کمترین مبلغ ممکن و با تخفیف ۳۰ تا ۶۰ درصدی فراهم کرده و اقلام اساسی جهیزیه را به مبلغ 28میلیون و 500 هزار ریال اعطا می کند.

در این موسسه خدماتی نظیر،اعطای جهیزیه شامل اقلام یخچال فریزر ۲۲ فوت، فرش ۱۲ متری ۷۰۰ شانه، اجاق گاز ۵ شعله، ماکروفر ۴۰ لیتری، جاروبرقی ۲۸۰۰ وات،چرخ گوشت ۱۸۰۰ وات، آبمیوه گیری ۴ کاره، اتوبخار همراه با میز اتو، سرویس قابلمه تفلون ۷ پارچه، سرویس چینی ۲۵ پارچه، سرویس کفگیر و ملاقه، سرویس قاشق و چنگال ۱۲نفره، زودپز ۱۰ نفره(استاندارد) ، سماور گازی، کتری و قوری، ست سطل و جا دستمال و ترازو آشپزخانه صورت میگیرد.

 

تمامی وسایل این موسسه از کیفیت مرغوب بالای برخوردار بوده و با ضمانت نامه معتبر ارائه میگردند، مدت تحویل جهیزیه فوری میباشد، ین طرح فقط شامل نوعروسان میباشد(یعنی ۲سال از تاریخ وقوع عقد آنها گذشته باشد) و مزدوجین سایر شهرستانها نیز میتوانند متقاضی جهیزیه شوند.

یکی دیگر از هدف های خیرخواهانه این موسسه ازدواج آسمانی است که با فراهم کردن تشریفات مراسم عروسی با کمترین مبلغ ممکن میباشد و تمامی این خدمات با کیفیت مناسب و کافی صورت میگیرد.

 

این فعالیتها شامل، آرایشگاه عروس همراه با مزون لباس، فیلمبرداری مراسم عروسی همراه با میکس، تالار عروسی، آرایشگاه داماد، گل کاری ماشین عروس همراه با دسته گل و کارت دعوت می باشد.

 

نوعروسان میتوانند با در دست داشتن عقدنامه به آدرس استان کرمانشاه، شهرستان سرپل ذهاب، بالاتراز مصلی نمازجمعه جنب دفتر امام جمعه، موسسه مردم نهاد نسیم مهر مراجعه نمایند.

 

انتهای پیام/*