آخرین مطالب

پربازدیدترین ها

کد خبر: 224620 ۱۱:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۲/۱۶

گزارش:

تجلیل از معلمین نمونه استانی در سرپلذهاب

بازی دراز1404: معلمین نمونه استانی در سرپلذهاب بصورت ویدئو کنفرانس با حضور استاندار، مدیرکل آموزش و پرورش استان،فرماندار و مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان سرپل ذهاب برگزار شد.

تجلیل از معلمین نمونه استانی در سرپلذهاب

مراسم تجلیل از معلمین نمونه استانی شهرستان سرپلذهاب با حضور فرماندار و مدیرآموزش و پرورش شهرستان سرپلذهاب برگزارشد.

این مراسم در استان باحضور استاندار و مدیرکل آموزش و پرورش استان برگزار گردید که بصورت ویدئو کنفرانس در سرپلذهاب نیز از معلمین نمونه استانی شهرستان تقدیر شد.

در این مراسم فرماندار سرپل ذهاب نیز در حاشیه برگزاری گفت: معلمین راهبران آموزش و تعلیم و تزکیه جامعه هستند لذا تعالی آینده کشور به دست دانش آموزان و دانشجویانی است که توسط معلمین پرورش و تربیت یافته اند.

 

وی با بیان اینکه ما هرآنچه که در بحث علمی و تزکیه داریم از معلمین داریم ،گفت:معلمین در دوران شیوع کرونا همچون زمان بحران زلزله خوش درخشیده و با تمام توان خود به میدان آمده و در بحث علم آموزی به دانش آموزان از روشهای مختلف استفاده کردند که قابل تقدیر است.

 

وی افزود: معلمین در دوران کرونا ثابت کردند که عاشق علم آموزی ، تعلیم دانش آموزان و توسعه یافتگی کشور هستند.

 

لازم به ذکراست، آقای غلامحسین بابلی و سرکار خانم ایران کرمی بعنوان معلمین نمونه استانی دراین مراسم مورد تجلیل وتقدیر قرارگرفتند.

 

سرپلذهاب در غرب استان کرمانشاه با بیش از 85 هزار نفر جمعیت دارای یک هزار و 328 فرهنگی فرهیخته در مقاطع مختلف تحصیلی است که در ۷۴۸ کلاس آموزشگاهی این شهرستان در سال تحصیلی 99-98 مشغول به تحصیل هستند.