آخرین مطالب

پربازدیدترین ها

کد خبر: 224783 ۱۲:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۳/۰۳

همزمان با سوم خرداد صورت گرفت:

آئین‌میهمانی لاله ها در گلزار شهدای شهرستان سرپلذهاب برگزار شد

بازی دراز 1404 : همزمان با سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر مسئولین ، فرماندهان و پرسنل یگانهای نظامی و اقشار مختلف مردم سرپلذهاب با حضور در گلزار شهدای شهرستان ضمن غبار روبی و عطرافشانی مزار شهداء وگرامیداشت این روز بزرگ و حماسی ، باقرائت فاتحه و نثار شاخه گل یاد وخاطره شهدای گلگون کفن انقلاب و دفاع مقدس را گرامی داشتند.

آئین‌میهمانی لاله ها در گلزار شهدای شهرستان سرپلذهاب برگزار شد

در این مراسم امام جمعه شهرستان سرپلذهاب حجت الاسلام جواد فاطمی نسب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای سوم خرداد و هشت سال جنگ تحمیلی و سوم خرداد گفت:  پیروزی و ثبات انقلاب اسلامی ایران مدیون جانفشانی‌ها و ایثار شهدای انقلاب اسلامی است که همه ما باید قدر این شهدا را بدانیم.

 

وی گفت:  عموم مردم و مسئولان با حفظ وحدت وتوسل به روح شهداي عزيز تداوم انقلاب اسلامي را خواستار شوند.

 

امام جمعه شهرستان با بیان اینکه فتح خرمشهر از نقاط برجسته و حائز اهمیت دوران دفاع مقدس بود که با دلاورمردیها و از جان گذشتگی رزمندگان اسلام اتفاق افتاد، تاکید کرد: باید بدانیم که در این آزادسازی، رزمندگان با دست خالی و اتکا به قدرت الهی در مقابل دشمن تا بن دندان مسلح ایستادند و در سایه رهبری معمار کبیر انقلاب موفق به فتح خرمشهر شدند.

 

شرکت کنندگان در این مراسم با قرائت فاتحه و تقدیم شاخه‌های گل نثار روح شهدا، یک‌بار دیگر با آرمان‌های امام خمینی (ره)، رهبر معظم انقلاب اسلامی و شهدای والامقام تجدید میثاق کردند.