پربازدیدترین ها

کد خبر: 224826 ۱۴:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۳/۰۹

امام جمعه سرپلذهاب :

مکتب امام مکتب انقلابی ، مردمی و دشمن ستیزی است / مجلس برای تحقق منویات رهبر و انتظارات نظام و مردم تلاش کند

بازی دراز 1404 : امام جمعه سرپلذهاب گفت : مکتب امام بزرگوار ما مکتب انقلابی ، مکتب مردمی و مکتب دشمن ستیزی و ایستادگی در برابر استکبار است .

مکتب امام مکتب انقلابی ، مردمی و دشمن ستیزی است / مجلس برای تحقق منویات رهبر و انتظارات نظام و مردم تلاش کند

حجت الاسلام جواد فاطمی نسب در خطبه های نمازجمعه این هفته شهرستان بااشاره به آغاز یادهمین دوره مجلس شورای اسلامی اظهارداشت : مجلس یازدهم روز گذشته بصورت رسمی کار خودرا آغاز کرد که امیدواریم این مجلس بتواند منویات رهبر انقلاب را محقق کرده و مشکلات و گرفتاریهای مردم را رفع کند.

وی افزود : روز گذشته مجلس شورای اسلامی در انتخابات درونی خود رئیس ، نواب رئیس و سایر اعضای هیئت رئیسه را مشخص کرد .

خطیب جمعه شهرستان تصریح کرد : امروز نظام و مردم انتظارات بسیاری از مجلس یازدهم دارند که امید است اولین مجلس چله دوم انقلاب اسلامی بتواند جهادی و انقلابی عمل کرده و پیگیری مسائل اقتصادی کشور را دراولویت برنامه های خود قرار دهد.

ایشان درادامه به سالروز ارتحال حضرت امام ره اشاره کرد و گفت : مکتب امام بزرگوار ما سرمایه ای است که ملت ایران با دردست داشتن این سرمایه توانسته است از گذرگاههای دشواری عبور کرده ودربرابر سنگین ترین توطئه ها ایستادگی کند .

فاطمی نسب اذعان داشت : مکتب امام مکتب انسان سازی است مکتبی که مردان بزرگی همچون رهبر انقلاب که فخر دنیای اسلام است ، شهیدان مطهری ، بهشتی ، رجایی و باهنر و سردار شهید سلیمانی را درخود پرورش داده است .

خطیب جمعه شهرستان تصریح کرد : مکتب امام راحل مکتب انقلابی ، مکتب مردمی و مکتب دشمن ستیزی و مقاومت در برابر زیاده خواهی دشمنان و استکبار است .