پربازدیدترین ها

کد خبر: 224993 ۰۹:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۳/۳۱

رئیس دادگستری سرپلذهاب خبرداد:

اجرای برنامه های گرامیداشت هفته قوه قضائیه در شهرستان

بازی دراز1404:رئیس دادگستری سرپلذهاب از اجرای برنامه های گرامیداشت هفته قوه قضائیه در شهرستان خبرداد.

اجرای برنامه های گرامیداشت هفته قوه قضائیه در شهرستان

نریمان شفیعی در گفتگو باخبرنگار ما ضمن گرامیداشت یادو خاطره شهید بهشتی و هفته قوه قضائیه اظهارداشت : هفته قوه قضائیه فرصت مغتنمی برای بیان خدمات قضایی صورت گرفته به مردم است تا باعث امیدواری مردم به نظام و انقلاب شود.

وی افزود : برنامه های مختلفی برای گرامیداشت هفته قوه قضائیه در شهرستان در نظر گرفته شده که از اول تیر تا ۷ تیرماه برگزار خواهد شد .

رئیس دستگاه قضایی شهرستان تصریح کرد : دیدار با امام جمعه سرپلذهاب و ارائه گزارش یکساله دستگاه قضایی شهرستان و استفاده از سخنان و منویات ایشان از برنامه های دادگستری در هفته قوه قضائیه می باشد.

ایشان با تاکید بر لزوم گرامیداشت یاد و خاطره شهداء بخصوص شهدای قوه قضائیه اذعان داشت : دیدار با خانواده معظم شهدای کارکنان دادگستری ، غبارروبی و عطر افشانی مزار شهدای شهرستان و برگزاری مراسم تجلیل از فرزندان شاهد و ایثارگران کارکنان دادگستری شهرستان از دیگر برنامه های دادگستری در هفته قوه قضائیه است.

شفیعی تصریح کرد : مراسم تجلیل از کارکنان و اعضای شورای حل اختلاف و حضور در نماز جمعه و سخنرانی قبل از خطبه ها پایان بخش برنامه های گرامیداشت هفته قوه قضائیه در شهرستان خواهد بود .