پربازدیدترین ها

کد خبر: 225046 ۱۱:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۴

فرمانده انتظامی سرپلذهاب :

اقدامات پلیس در سال ۱۳۹۹ / از کشفیات پلیس در سرقت و قاچاق کالا تا آزادسازی اراضی ملی از دست زمین خواران شهرستان

بازی دراز 1404:فرمانده انتظامی سرپلذهاب گفت : اقدامات پلیس در سال ۱۳۹۹ مناسب بوده و از کشفیات پلیس در سرقت و قاچاق کالا تا آزادسازی اراضی ملی از دست زمین خواران شهرستان توسط انتظامی شهرستان انجام گرفته است .

اقدامات پلیس در سال ۱۳۹۹ / از کشفیات پلیس در سرقت و قاچاق کالا تا آزادسازی اراضی ملی از دست زمین خواران شهرستان

 

سرهنگ منوچهر رضایی در گفتگو باخبرنگار ما گفت : پلیس شهرستان در سال ۱۳۹۹ گامهای مهمی در جهت ارتقاء امنیت اجتماعی ، مبارزه با قاچاق ارز و کالا و زمین خواری انجام داده است .

وی افزود : آزاد سازی بیش از ۱۲هزار متر از اراضی ملی از چنگال زمین خواران از اقدامات پلیس در راستای مبارزه با زمین خواری و حراست از اراضی ملی و منابع طبیعی بوده است که باهماهنگی دستگاه قضایی شهرستان انجام گرفته است.

ایشان درادامه به اقدامات پلیس در زمینه مبارزه با قاچاق ارز و کالا اشاره کرد و اذعان داشت : کشف ۴۲۵ هزار دینار ، ۳۰ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال اسکناس جعلی ، کشف و ضبط ۳۱۳ حلقه لاستیک قاچاق به ارزش ۳میلیارد ریال از جمله اقدامات پلیس در زمینه مبارزه با قاچاق ارز و کالا می باشد .

رئیس پلیس شهرستان تصریح کرد : کشف ۲۵ فقره سرقت ، ۲کیلوگرم انواع مواد مخدر ، ۴قبضه گلوله توپ بجا مانده از دوران دفاع مقدس و خنثی سازی آن از اقدامات پلیس در ارتقاء امنیت اجتماعی است که دراین راستا ۲۱ نفر سارق ، فروشنده خرد مواد مخدر و مجرم دستگیر و تحویل مراجع قضایی شهرستان شدند .

رضایی در ادامه گفت : ۱۲ هزار و ۶۷۹ دستگاه وسیله نقلیه در سه ماه گذشته توسط پلیس اعمال قانون شده و تعداد ۱۷۸ دستگاه خودرو و موتور سیکلت توقیف شده است .

وی در پایان افزود : بازدید وبازرسی از ۱۲۵ واحد صنفی سطح بازار و برخورد با ۵۲ واحد صنفی متخلف ، ارائه ۵۸۲ خدمات پلیسی و قضایی و درمجموع انجام بیش از یک هزار و ۱۳۹ ماموریت پلیسی از دیگر اقدامات پلیس شهرستان می باشد .