پربازدیدترین ها

کد خبر: 225063 ۱۳:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۶

امام جمعه موقت شهرستان سرپلذهاب:

شهید بهشتی مظهر هماهنگی بین علم و عمل بود/مشکلات اقتصادی کشور حاصل انحراف از گفتمان انقلاب است

بازی دراز۱۴۰۴ امام جمعه موقت شهرستان سرپلذهاب گفت: شهید بهشتی شخصی متواضع و فروتن و مظهر هماهنگی بین علم و عمل بود .

شهید بهشتی مظهر هماهنگی بین علم و عمل بود/مشکلات اقتصادی کشور حاصل انحراف از گفتمان انقلاب است

حجت الاسلام عسگری در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان اظهارداشت : تیرماه برای ملت ایران یادآور خاطرات تلخ ودردناکی است حوادثی از ترور و جنایت و کشتار توسط آمریکا و مزدورانش در منطقه ، از ترور ناموفق رهبر انقلاب ، ترور ناجوانمردانه آیت الله صدوقی ، هدف قراردادن هواپیمای مسافربری ایران تا شهادت مظلومانه شهید بهشتی و ۷۲تن از یاران باوفای امام و انقلاب در این ماه بوقوع پیوسته است. 

وی بااشاره به شهادت شهید بهشتی و هفته قوه قضائیه ادامه داد : شهید بهشتی به گفته امام راحل برای ملت یک ملت بود و ایشان مظهر هماهنگی بین علم و عمل بودند و دل در گرو انقلاب داشته و برای خدمت به مردم تلاش می کردند. خطیب جمعه موقت شهرستان تصریح کرد : شهید بهشتی شخصی متواضع و فروتن بود و با مردم برخوردی بسیار مودبانه و پراز احساس و عاطفه داشتند .

 وی اذعان داشت : عدالت و حق پذیری از دیگر خصوصیات ایشان بود حتی اگر این حقیقت به ضرر ایشان تمام می شد نظم وانضباط از دیگر خصوصیات بارز این شهید بود که عامل و رمز موفقیت ایشان محسوب میشود . عسگری ادامه داد: بردباری ، خدمت به مردم و نسل جوان و مظهر عدالت علومی در قوه قضائیه و زندگی وی بود . 

ایشان درادامه گفتمان انقلاب را درراه پیشرفت و عقب افتادگی کشور موثر دانست و گفت : به فرموده رهبر انقلاب ما هرکجا پیشرفت داشتیم و بردشمنان پیروز شدیم و هرکجا مشکلات پیداکردیم دلیلش این است که مسئولین ما از گفتمان انقلاب فاصله گرفته و انحراف پیدا کرده اند . امام جمعه موقت شهرستان اذعان داشت : گفتمان انقلاب همان گفتمان امام و رهبری ، گفتمان شهید بهشتی در قوه قضائیه ، گفتمان شهید باهنرها و رجایی ها و گفتمان شهدای انقلاب است .

 عسگری در ادامه گفت : مشکلات اقتصادی و معیشتی امروز در کشور که بارها و بارها توسط رهبر انقلاب به آن اشاره شده حاصل انحراف از گفتمان انقلاب اسلامی است . 

خطیب جمعه موقت شهرستان بااشاره به هفته مبارزه با مواد مخدر اذعان داشت : نیروهای پرتلاش و خدوم انتظامی جمهوری اسلامی ایران امروز پرچمدار مبارزه با مواد مخدر هستند و شهدا و جانبازان بسیاری را دراین راه تقدیم نظام و انقلاب کرده اند . ایشان دهه کرامت را ازدیگر مناسبتهای پیش رو عنوان کرد و گفت : دهه کرامت دهه امامت و ولایت است که هرکس واردحریم امامت وولایت شود از عذاب در امان خواهد بود.