آخرین مطالب

پربازدیدترین ها

کد خبر: 225074 ۱۶:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷

‍ رئیس دادگستری شهرستان سرپل ذهاب:

تامین امنیت نفوس ومال مردم برعهده دستگاه قضایی کشور است

بازی دراز 1404 : رئیس دادگستری شهرستان سرپل ذهاب گفت:تامین امنیت نفوس ومال مردم برعهده دستگاه قضایی کشور است ولذا امروز دستگاه قضایی کشور به الگویی برای دستگاههای قضایی بسیاری از کشورها تبدیل شده است.

تامین امنیت نفوس ومال مردم برعهده دستگاه قضایی کشور است

نریمان شفیعی در گفتگو با خبرنگار ما با بیان اینکه قانون اساسی کشور بزرگترین میثاق ملی کشور و منشور بزرگ انقلاب اسلامی است ،گفت: قوه قضائیه براساس قانون اساسی با داشتن استقلال در پاسداری از حقوق مردم ، پیشگیری از تضییع حقوق مردم ، گسترش عدالت و قضاوت عادلانه فعالیت می کند.

وی افزود: احیای حقوق عامه ، کشف جرم ، تعقیب متهم و مجازات مجرم ، اصلاح مجرمین از جمله وظایف قوه قضائیه است.

وی ادامه داد: امروز دستگاه قضایی کشور به الگویی برای دستگاههای قضایی بسیاری از کشورها تبدیل شده است.

شفیعی گفت: یکی از مهمترین اهداف انقلاب برقراری عدالت و اجرای احکام و حدود الهی است که جز با وجود دستگاه قضایی حاصل نمیشود

رئیس دادگستری شهرستان تامین امنیت نفوس ومال مردم برعهده دستگاه قضایی کشور دانست و گفت: درعملکرد یکساله دادگستری شهرستان همواره خدمت رسانی به مردم ، حفظ کرامت انسانی و تکریم ارباب رجوع حتی باوجود استقرار در کانکسهای اسکان موقت ، راه اندازی خدمات الکترونیکی در اولویت برنامه های ما بوده است.

وی با بیان اینکه فرهنگ صلح و سازش در بیشتر دعاوی مطروحه در دادگستری در اولویت همکاران قضایی ما بوده است،گفت:نیروهای انتظامی شهرستان نهایت همکاری را با دادگستری داشته و در جهت صلح و سازش اقدامات خوبی انجام داده است.