پربازدیدترین ها

کد خبر: 225102 ۱۳:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۹

گزارش :

مشکلات آبرسانی در روستاهای بخش مرکزی سرپلذهاب / نارضایتی های مردم از قطعی سه ساله آب روستای حسن سلیمان امام جمعه را به این روستا کشاند

بازی دراز 1404 :مشکلات آب آشامیدنی روستاهای بخش مرکزی و اعتراضات مردمی اهالی روستا خصوصا روستای حسن سلیمان امام جمعه سدپلذهاب را به منطقه پشت تنگ ذهاب کشاند تا ازنزدیک مشکلات مردم را بررسی کند.

مشکلات آبرسانی در روستاهای بخش مرکزی سرپلذهاب / نارضایتی های مردم از قطعی سه ساله آب روستای حسن سلیمان امام جمعه را به این روستا کشاند

 

ک شهرستان راهی این مناطق شد تا از نزدیک مشکلات مردم را بررسی کرده و برای رفع آنها از طریق مسئولین استانی و شهرستانی مربوطه پیگیریهای لازم را انجام دهد.

حجت الاسلام فاطمی نسب با حضور در روستاهای حسن سلیمان ، گردنو و بانی هوان در میان اهالی و مردم این مناطق قرار گرفته و پای دردو دل آنها نشست و به مشکلات و مسائل روستانشینان گوش داد.

وی درحاشیه این بازدید یکروزه به خبرنگار ما گفت :  

حجت الاسلام فاطمی نسب در حاشیه این‌ بازدید گفت: بخش بزرگی از پیشرفت کشور منوط به مرزداری مرزداران سلحشور است که همیشه ثابت کرده اند پای نظام و انقلاب خود ایستاده اند لذا رفع مشکلات مردم خصوصا˝ مناطق روستایی وظیفه مسئولین است.

 

وی افزود: طرح سامانه گرمسیری خدمت بسیار شایانی برای مردم این منطقه است که باعث رونق کشاورزی و اقتصادی آن میشود.

 

امام جمعه شهرستان گفت: منطقه ای که بیشترین تولید گندم را در شهرستان دارد نباید مشکل آب داشته باشد از این باید به مسئله اشتغالزایی و اقتصاد منطقه توجه ویژه شود.

 

وی تاکید کرد: مشکل ساختمان مدرسه دخترانه روستا گردنو باید حل شود و شایسته نیست که دختران این منطقه با گذشت قریب به چند سال از زلزله هنوز در کانکس تحصیل کنند.

 

وی در ادامه تاکید کرد: مشکل تامین آرد روستائیان که خود مردم گندم آنرا تولید می کنند باید با همت مسئولین و برنامه ریزی مناسب مرتفع گردد.

 

امام جمعه سرپلذهاب گفت: رهبری انقلاب با حضور در منطقه دشت ذهاب در ایام زلزله بر لزوم رفع تمام مشکلات مردم این مناطق تاکید نمودند لذا لازم است که این مشکلات و بویژه مشکل قطعی آب این مناطق پیگیری شده و مسئولین تلاش جهادی و انقلابی برای رفع آنها داشته باشند.

 

حجت الاسلام فاطمی نسب در پایان بر رفع مشکلات مردم تاکید کرد وبرای پیگیری مسائل و مشکلات آنها ازطریق مسئولین مربوطه قول مساعد داد.

 

مهمترین مشکل این مناطق عمدتا˝ قطعی و کم فشاربودن آب شرب روستانشینان میباشد که اهالی روستاهای مذکور دراین بازدید یکروزه بصورت مستقیم با امام جمعه شهرستان آنرا مطرح نمودند.