پربازدیدترین ها

کد خبر: 225509 ۱۱:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۳

در سرپلذهاب صورت گرفت؛

برگزاری جلسه کارگروههای قرارگاه فرهنگی اجتماعی حضرت ولیعصر(عج) شهرستان

بازی دراز 1404: جلسه کارگروههای قرارگاه فرهنگی اجتماعی حضرت ولیعصر(عج) شهرستان سرپلذهاب باحضور اعضاء برگزار شد .

برگزاری جلسه کارگروههای قرارگاه فرهنگی اجتماعی حضرت ولیعصر(عج) شهرستان

جلسه کارگروههای قرارگاه فرهنگی اجتماعی حضرت ولیعصر(عج) شهرستان سرپلذهاب باحضور اعضاء درمحل سالن جلسات این قرارگاه برگزار شد .

دراین جلسه که با محوریت عید سعید غدیر و برنامه های گرامیداشت این عید سعید در شهرستان برگزار شد اعضای حاضر درجلسه به بیان دیدگاهها و پیشنهادات خود برای هرچه بهتر برگزار شدن مراسمات گرامیداشت این روز بزرگ در شهرستان پرداختند.

امام جمعه شهرستان در این جلسه اظهارداشت : واقعه غدیر خم  یک واقعه مهم و بزرگ در تاریخ اسلام است که موضوع امامت وولایت و دوران بعد از آخرین رسول خدا و هدایت مردم پس از پیامبر اسلام را مشخص کرده است .

حجت الاسلام فاطمی نسب افزود : عید سعید غدیر دربین شیعیان ومسلمانان جایگاه ویژه ای دارد و اثبات آن با سندهای محکم هم توسط علمای شیعه و هم علمای اهل سنت تایید شده است .

وی تصریح کرد : این روز بزرگ باید با انجام برنامه های متنوع فرهنگی در جامعه گرامی داشته شود ولذا نیازمند یک برنامه ریزی مناسب برای اجرای هرچه بهتر و باشکوهتر است ضمن اینکه به دلیل وجود تهدید شیوع بیماری کرونا در شهرستان باید پروتکلهای بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در برنامه ها رعایت شود.

در پایان این جلسه برنامه های همچون برگزاری جشن ، برگزاری مسابقات فرهنگی در فضای مجازی، توزیع بسته های کمک معیشتی، پخت وتوزیع غذای نذری گرم ،توزیع نان صلواتی و دستکش بهداشتی بین مردم برای اجرا در روز عید سعید غدیر مصوب گردید که با رعایت پروتکلهای بهداشتی انجام شود.