پربازدیدترین ها

کد خبر: 225512 ۱۳:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۳

مدیر کتابخانه های عمومی سرپلذهاب :

فعالیت کتابخانه های عمومی شهرستان با رعایت پروتکلهای بهداشتی انجام می گیرد

بازی دراز 1404:مدیر کتابخانه های عمومی سرپلذهاب گفت : فعالیت کتابخانه های عمومی شهرستان بصورت محدود و با رعایت پروتکلهای بهداشتی درحال انجام است .

فعالیت کتابخانه های عمومی شهرستان با رعایت پروتکلهای بهداشتی انجام می گیرد

 

امیر اسماعیلی در گفتگو باخبرنگار ما اظهارداشت : امور کتابخانه های شهرستان باتوجه به خطر شیوع بیماری کرونا طبق دستور ستاد مبارزه با کرونا شهرستان با محدودیت فعالیت می کند .

وی افزود : افرادی که عضو کتابخانه های عمومی شهرستان هستند می توانند با استفاده از کارت عضویت خود کتابهای مورد علاقه را بصورت امانت تحویل بگیرند .

ایشان بابیان اینکه حضور افراد در محل کتابخانه ممنوع است اذعان داشت : به دلیل وجود تهدید شیوع بیماری کرونا و به خطر افتادن سلامت افراد سالن مطالعه کتابخانه عمومی شهرستان فعالیتی نخواهد داشت .

اسماعیلی در ادامه بااشاره به برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی اظهارداشت : جشنواره کتابخوانی رضوی که از ابتدای خرداد آغاز شده تا پایان مرداد ادامه خواهد داشت .

وی ادامه داد: تا کنون بیش از یک هزار و ۵۰۰ نفر دررده های مختلف کودک، نوجوان و جوان در این جشنواره بصورت انلاین و مکتوب شرکت کرده اند.

مدیرکتابخانه های عمومی شهرستان اذعان کرد : آیین اختتامیه این جشنواره در شهریور ماه امسال در محل کتابخانه عمومی علامه امینی برگزار و از نفرات برتر تقدیر و تجلیل خواهد شد.

انسان در پایان با اشاره به کتابخانه های عمومی سطح شهرستان گفت: مشکلات اعتباری و عدم وجود بودجه لازم و مشکلات حقوقی تا به امروز مانع پیشرفت فیزیکی و عمرانی کتابخانه های سطح شهرستان شده است  که امیدواریم هر چه سریعتر این مشکلات برطرف شده عملیات بازسازی آنها به اتمام برسد.