پربازدیدترین ها

کد خبر: 225536 ۲۱:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۶

معاونت سیاسی امنیتی فرمانداری سرپل ذهاب:

سلامت مردم قابل معامله نیست/ لزوم ارائه نان با کیفیت و سالم به مردم شهرستان

بازی دراز1404:معاونت سیاسی امنیتی فرمانداری سرپل ذهاب گفت: خبازی‌ها باید نان با کیفیت و سالم را تحویل مردم شهرستان دهند و سلامت مردم به هیچ وجه قابل معامله نیست.

سلامت مردم قابل معامله نیست/ لزوم ارائه نان با کیفیت و سالم به مردم شهرستان

مهندس کرمی در جلسه شورای آرد و نان شهرستان اظهار داشت:  سلامتی و بهداشت مردم بسیار مهم است و باید مورد توجه قرارگرفته و دراین خصوص کوتاهی و قصوری صورت نگیرد.

وی افزود : سلامت نان مردم باید توسط اهوازیها تامین شده و این امر توسط کارشناسان اداره بهداشت اصناف و اتحادیه مربوطه بررسی و به صورت مداوم بازرسی از آن صورت گیرد تا نان و آرد سالم به دست مردم برسد.

معاونت سیاسی امنیتی فرمانداری شهرستان تصریح کرد :مشکلات سوخت نانوایی ها از طریق شرکت نفت شرکت گاز استان پیگیری شده و مرتفع گردد تا خبازیها در راستای ارائه نان مرغوب و مناسب به مردم مشکلی  نداشته باشند.

ایشان با تأکید بر لزوم نظارت بر خبازی روستایی اذعان داشت: بازرسی این اداره صنعت معدن و تجارت اتحادیه خبازی ها با همراهی بخشداران مرکزی و قلعه شاهین از خبازی‌های روستایی بازدید به عمل آورند.

امیر کرمی در پایان افزود: سلامت نان مردم باید تضمین شود و بهترین نان با کیفیت عالی به دست آنها برسد و در این راه هیچ گونه مصاحبه های نباید انجام شود.