پربازدیدترین ها

کد خبر: 225556 ۱۴:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۹

در سرپلذهاب صورت گرفت ؛

تجلیل از خبرنگاران شهرستان به همت تیپ ۷۱ صاحب الزمان (عج) ارتش

بازی دراز 1404:تیپ ۷۱ صاحب الزمان (عج)ارتش مستقر در پادگان ابوذر در مراسمی از خبرنگاران شهرستان سرپلذهاب تجلیل کرد .

تجلیل از خبرنگاران شهرستان به همت تیپ ۷۱ صاحب الزمان (عج) ارتش

امام جمعه سرپلذهاب در این مراسم ضمن تبریک روز خبرنگار اظهار داشت: با نگاه به واقعه غدیر خم می توان پیامبر خاتم را پایه‌گذار امر خبرنگاری دانست آن جایی که بعد از واقعی غدیر خطاب به مسلمانان می فرماید حاضرین این واقعه و سخنان مرا به گوشه پایین و کسانی که در این جا حضور ندارند برسانند.

حجت الاسلام فاطمی نسب افزود : اگر مسلمانان در امر اطلاع رسانی را به درستی انجام داده و اگر واقعه ی غدیررا به درستی بیان می‌کردند دین اسلام پیشرفت‌های بیشتری می کرد.

ایشان با بیان اینکه فضای مجازی یک فضای بسیار مهم در جهان واقعیت می باشد تصریح کرد:  فضای مجازی یک فاکتور مهم در پیشبرد اهداف کشورهایت ودر دنیای امروزی هر کشوری که بتواند ازابن فضا بیشتر استفاده کند قطعا موفق تر خواهد بود .

امام جمعه شهرستان اذعان کرد: کشورهای استکباری برای استفاده از حداکثر ای از غذای مداری فضای مجازی برنامه ریزی کرده و تمام توان خود را به کار می گیرند و امروز در بسیاری از زمینه ها موفق بوده و برافکار عمومی مسلط شدند.

فاطمی نسب درادامه گفت : بیان واقعیتهای جامعه یکی از رسالتهای مهم خبرنگاران است که باید همواره دنبال شود .

وی خاطرنشان کرد : مطالبه گری و بیان مشکلات مردم از دیگر ریالتهای خبرنگاران است که اگر درآن غفلت شود جامعه از پیشرفت بازمانده و مشکلات و گرفتاریهای مردم بیشتر می شود .

فرمانده تیپ ۷۱ پیاده مکانیزه صاحب الزمان (عج) پادگان ابوذر در ادامه مراسم گفت : خبرنگاران تلاشگران عرصه رسانه هستند که اخبار و اطلاعات را با نگاه دقیق در جامعه انتشار می دهند.

سرهنگ شاطری افزود : خبرنگاران در بصیرت افزایی مردم و روشنگری مسائل موجود در جامعه نقش مهمی دارند و می توانند در عملیاتهای روانی دشمن نقش تدافعی داشته باشند.

کشوری موفق است که بتوانند اطلاعات را در فضا شکار کند و به هراندازه که اطلاعات در یک میدان نبرد

وی تصریح کرد : خبرنگار سنبل تعهد، روشن بینی ، روشنگری و مطالبه گری است .

در پایان این مراسم ازخبرنگاران و تلاشگران عرصه اطلاع‌رسانی و آگاه‌سازی جامعه بااهدای لوح تقدیر تجلیل بعمل آمد.