پربازدیدترین ها

کد خبر: 225676 ۱۴:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۳

در سومین روز از هفته دولت صورت گرفت:

افتتاح سه طرح عمرانی، تولیدی با اعتبار بیش از۸ میلیارد در شهرستان سرپلذهاب

بازی دراز 1404: فرماندار سرپلذهاب از افتتاح سه طرح عمرانی، تولیدی با اعتبار بیش از۸ میلیارد ریال در شهرستان سرپلذهاب در سومین روز از هفته دولت خبرداد.

افتتاح سه طرح عمرانی، تولیدی با اعتبار بیش از۸ میلیارد در شهرستان سرپلذهاب

 

محبت جمالی نیا در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: به نمایندگی، ۴ طرح اصلاح و بهینه برق ،اجرای طرح هادی در روستای زرین جوب شامل آسفالت،جدول گذاری و سنگ فرش معابر و راه اندازی کارگاه منبت چوب پاتیر در مجموع با اعتبار ۸ میلیارد و ۵۳ میلیون ریال از طرح های مورد بهره برداری و افتتاح سومین روز از هفته دولت بود که در شهرستان صورت گرفت.

وی گفت: اصلاح و بهینه شبکه برق روستاهای کلینه و بازگیر ، روستای جابری ، روستاهای سراب ذهاب، برقرسانی به مجتمع تپانی، با اعتبار ۱۳میلیون و ۲۰۰ هزارریال از محل اعتبارات عمرانی زلزله از مهمترین طرح های مورد بهره برداری امروز بود.

وی افزود: آسفالت روستای زرینجوب ، اجرای طرح هادی ، جدول گذاری ۵هزار متر،آسفالت ۴۰۰ متر ، ۱۵۰ متر سنگ فرش معابر با اعتبار ۷ میلیارد ریال از دیگر طرح ها مورد افتتاح بود.

وی در ادامه گفت: با هدف از حمایت از توسعه و ایجاد اشتغال پایدار مناطق روستایی و عشایری (بااستفاده از منابع صندوق توسعه ملی) کارگاه منبت چوب پاتیر با حجم تولید ۶۰۰ عدد مجسمه و تابلو توانسته است با سهم آورده ۴۸۰میلیون ریال و مبلغ تسهیلات دریافتی یک میلیارد و ۸۴۰ میلیون ریال زمینه اشتغال ۳ نفر را فراهم کند و امروز مورد افتتاح قرار گرفت.

شهرستان سرپلذهاب در غرب استان کرمانشاه دارای ۹۰هزارتن جمعیت و ۴۸ کیلومتر مرز مشترک با کشور عراق دارد.