پربازدیدترین ها

کد خبر: 225678 ۱۴:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۳

مدیر عامل شرکت توزیع برق استان کرمانشاه خبرداد:

پیگیری معافیت مناطق زلزله زده ازپرداخت هزینه مصرفی برق اشتراک زلزله زدگان

بازی دراز 1404:مدیر عامل شرکت توزیع برق استان کرمانشاه گفت: معافیت مناطق زلزله زده ازپرداخت هزینه مصرفی برق اشتراک زلزله زدگان از سال ۱۳۹۶ تا ۱۳۹۸ در دستورکار قرار دارد.

پیگیری معافیت مناطق زلزله زده ازپرداخت هزینه مصرفی برق اشتراک زلزله زدگان

 

فرماندار سرپلذهاب با مدیرکل شرکت توزیع برق استان کرمانشاه با هدف بررسی و رفع مشکلات برق مناطق مختلف در شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

فرماندار سرپلذهاب درحاشیه این دیدار در گفتگو با خبرنگار ما ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و هفته دولت گفت: یکی از مشکلات حوزه برق شهرستان رفع مشکلات برق رسانی به تعدادی از ساکنین روستای برآفتاب گلین بود که تصمیمات لازم اتخاذ و قول مساعد داده شد.

وی افزود:تصمیم برآن شد تعویض سیمهای برق شهرستان به سیم خودنگهدار جدید برای جلوگیری از قطع شدن برق شهرستان در اثر اتفاقات و حوادث و همچنین سرقت سیمهای برق انجام شود .

وی از پیگیری و اجرایی شدن معافیت سه ساله هزینه های برق مشترکین زلزله زدگان خبر داد و گفت: از هفته آینده موضوع ساماندهی انشعابات برقی در دستورکار شهرستان قرار خواهد گرفت و بجز مستاجرین تخریبی تمام انشعابات غیرمجاز قطع خواهد شد.

جمالی در پایان گفت: شهرستان در حال حرکت برای رسیدن به استانداردهای لازم در زمینه مصرف بهینه برق و جلوگیری از هدر رفتن انرژی است.

مدیر عامل شرکت توزیع برق استان کرمانشاه در ادامه در گفتگو با خبرنگار ما گفت: فرماندار سرپلذهاب در ایام زلزله همکاری خوبی با اداره برق داشتند که قابل تقدیر است.

وی گفت: بعداز تاسوعا و عاشورا انشعابات مشترکین در سرپلذهاب ساماندهی می شود، کسانی که خواستار انشعاب هستند برای خرید اشتراک به اداره برق شهرستان مراجعه و درخواست خودرا ارائه کنندتابرابر مقررات درخواست آنها رسیدگی شود.

وی خبرداد: معافیت مناطق زلزله زده ازپرداخت هزینه مصرفی برق اشتراک زلزله زدگان از سال ۱۳۹۶ تا ۱۳۹۸ در دستورکار ما قرار دارد تا موافقت دولت را بااین درخواست مردم اخذ کرده و آنرا اجرا کنیم.

ایشان گفت: این درخواست مردم در صورت اجرای خدمت بسیار بزرگی از سوی دولت تدبیر و امید به زلزله زدگان خواهد بود.

شهرستان سرپلذهاب در غرب استان کرمانشاه دارای ۹۰هزارتن جمعیت است.