پربازدیدترین ها

کد خبر: 225682 ۱۴:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۴

امام جمعه سرپلذهاب:

دهه اول محرم زمینه‌ای برای احیای فریضه مهم و حیاتی امر به معروف و نهی از منکر است

بازی دراز 1404:امام جمعه شهرستان سرپلذهاب گفت:دهه اول محرم زمینه‌ای برای احیای فریضه مهم و حیاتی امر به معروف و نهی از منکر و تذکری برای عموم مومنین نسبت به اهمیت این دو فریضه الهی است.

دهه اول محرم زمینه‌ای برای احیای فریضه مهم و حیاتی امر به معروف و نهی از منکر است

 

حجت الاسلام جواد فاطمی نسب در گفتگو با خبرنگار ما ضمن تسلیت ایام سوگواری سید سالارشهیدان حضرت اباعبدالله حسین(ع) ماه محرم را زمینه ای برای احیای این دو فریضه الهی خواند.

وی گفت: دهه اول محرم زمینه‌ای برای احیای فریضه مهم و حیاتی امر به معروف و نهی از منکر و تذکری برای عموم مومنین نسبت به اهمیت این دو فریضه الهی است.

امام جمعه شهرستان بیان کرد:  باید با عزم ملی و احساس وظیفه عمومی و نهی از منکر جلوی رشد آسیب های اجتماعی گرفته شده و با برنامه ریزی دقیق و مستمر و مدیریت شده مسئولان امر و حمایت و تشویق ناهیان از منکر در مسیر تحقق جامعه الهی قدم برداریم.

وی اظهار داشت: دشمنان به دنبال این هستند مجالس عزای حسین.ع. را کم رنگ و تعطیل کنند و بیماری کرونا را بهانه تعطیلی کنند، اما باید گفت نهضت حسینی در حفظ اسلام نقش مهمی داشته و این نهضت حسینی که ملت هستند نمی گذارند حتی برای لحظه ای مکتب عاشورا کم رنگ‌ شود و با رعایت نکات بهداشتی و توصیه های ستاد مبارزه با کرونا اعلم عزا حسین پررنگ تر از گذشته برافراشته میشود.