پربازدیدترین ها

کد خبر: 225691 ۱۴:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۴

به مناسبت هفته دولت صورت گرفت:

دیدار جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی سرپلذهاب با فرماندار شهرستان

بازی دراز 1404:به مناسبت هفته دولت جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی سرپلذهاب با فرماندار شهرستان دیدار کردند.

دیدار جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی سرپلذهاب با فرماندار شهرستان

 

محبت جمالی نیا در این دیدار ضمن تسلیت ایام سوگواری محرم و با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، عملکرد مسئولین دستگاه های اجرایی شهرستان طی سه سال گذشته از زلزله با تحمل سختی ها و پای کار بودن و تکریم ارباب رجوعان را قابل تقدیر دانست.

وی بر بکارگیری توان مضاعف مدیران در مسیر خدمت رسانی به مردم تاکید و گفت: مردم صاحبان اصلی این مملکت هستند از این رو حفظ کرامت انسانی و تکریم ارباب رجوع در دستگاه های اجرایی همیشه جزو اولویت‌ها باید باشد.

فرماندار شهرستان بیان کرد: مسئولین شهرستان سرپلذهاب در طی سه سال گذشته از زلزله، ثابت کردند مسئولین توانمند هستند که با حجم تراکم کار بالا پای کار بودند و توانستند شرایط بحرانی پیش بینی نشده را کنترل کنند.

وی بر تکمیل پروژه های نیمه کاره در شهرستان تاکید کرد و گفت: مسئولین باید خدمت گزار مردم باشند ، با تواضع و خشوع برخورد کنند و رفاه حال مردم از امکانات عمومی را مدنظرقرار دهند.

وی با بیان این مطلب ۲۰ درصد افزایش ساخت در حوزه روستایی نشان از توانگری مدیران منطقه ای است، یادآور شد: بیش از ۱۸هزار واحد تعمیری در شهرستان تعمیر شده است،واحدهای تخریبی بصورت تراکمی باقی مانده و در حال ساخت هستند.

جمالی نیا گفت:باید ما مسئولین در کنار مردم باشیم تیم مشارکت مردم را دخیل بدهیم، بامردم در تعامل باشیم ، صبر پیشه کنیم، تواضع در برابر خواسته های مردم داشته باشیم ، قطعا عملکرد نظام و دولت دوچندان خواهد شد و پایه های این نظام روز به روز مستحکم تر خواهد شد.

ایشان گفت: مردم برای این نظام خون و جان دادند اگر نظام امروزه دشمنانی دارد به خاطر اقتدار و قدرت و توسعه یافتگی این نظام است، در جامعه کنونی به حد نصابی رسیده ایم که تهدیدهای دشمنان علیه جمهوری اسلامی جوابگو نبود ، زیرا که نتواست بر اراده ملت تاثیر بگذارد .

شهرستان سرپل ذهاب در غرب کرمانشاه بیش از ۹۰ هزار تن جمعیت و ۴۸ کیلومتر مرز با عراق دارد.