پربازدیدترین ها

کد خبر: 225727 ۱۴:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۱

فرمانده سپاه ناحیه سرپلذهاب:

ازمیدان انقلاب و جنگ تحمیلی تا میدان دفاع از کشور و دفاع از سلامت مردم/ راه شهدا ادامه دارد

بازی دراز 1404:فرمانده سپاه ناحیه سرپلذهاب گفت: تا دیروز میدان انقلاب و جنگ تحمیلی و امروز میدان دفاع از کشور ، درهمه عرصه هادفاع ازحریم اهل بیت و دفاع از سلامت مردم شهدای بسیاری را تقدیم انقلاب و اسلام کرده است.

ازمیدان انقلاب و جنگ تحمیلی تا میدان دفاع از کشور و دفاع از سلامت مردم/ راه شهدا ادامه دارد

 

سرهنگ نوروز اکبری در گفتگو با خبرنگار ما ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی اظهارداشت : شهداء از بهترین سرمایه خود در راه دفاع از اسلام و انقلاب و ارزشهای اسلامی و دفاع از وطن در برابر متجاوزین و استکبار گذشتند و خداوند نیز به این بخاطر بزرگترین پاداش را به آنها داد.

وی افزود : شهداء در مکتب امام حسین (ع) پرورش یافته و تربیت شدند و درس آزادگی و نفی ظلم و ایستادگی در برابر استکبار را به خوبی فراگرفته و در میدان عمل به منصه ظهور گذاشتند.

وی به فرموده مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت: فضای مجازی، حقیقتا به قتلگاه نوجوانان و جوانان تبدیل شده است. منطقه عظیمی از این فضا اکنون در دست دشمن است. باید دشمن را از فضای مجازی برانید.

وی در ادامه تصریح کرد :باید میدان عمل را در همه عرصه ها بروزرسانی کنیم وعلی الخصوص در عرصه فضای مجازی که راه شهادت از مجالس عزای حسینی می گذرد و تا زمانی که مکتب حسینی وعاشورایی در کشور جوانان را پرورش می دهد باب شهادت باز است ، تا دیروز میدان انقلاب و جنگ تحمیلی و امروز میدان دفاع از کشور ، درهمه عرصه هادفاع ازحریم اهل بیت و دفاع از سلامت مردم که شهداء بسیاری را تقدیم انقلاب و اسلام کرده است.