پربازدیدترین ها

کد خبر: 225750 ۱۸:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۳

رئیس آموزش و پرورش سرپلذهاب:

بازگشایی کلیه مدارس شهرستان از شنبه ۱۵ شهریورماه/ حضور دانش آموزان اختیاری است

بازی دراز 1404:رئیس آموزش و پرورش سرپلذهاب از بازگشایی مدارس در روز شنبه تاریخ ۱۵ شهریورماه در سطح کلیه مدارس شهرستان خبر داد و حضور دانش آموزان اختیاری است.

بازگشایی کلیه مدارس شهرستان از شنبه ۱۵ شهریورماه/ حضور دانش آموزان اختیاری است

 

رضاپور در گفتگو با خبرنگار ما از دایر بودن و آمادگی مدارس از تاریخ ۱۵ شهریورماه در کلیه مدارس شهرستان سرپلذهاب خبر داد.

وی افزود: کلاس ها با تراکم کم به خصوص در سطح روستاها ، زیر ۵۰ نفر بصورت حضوری و بالای ۵۰ نفر بصورت حضوری و گروه بندی و رعایت پروتکل های بهداشتی و طرح فاصله گذاری دایر میشود.

وی با تاکید براینکه محیط مدارس کاملا با ضدعفونی و دارای امکانات تهویه هوا و رعایت نکات بهداشت بازگشایی میشود گفت: معلمان و دانش آموزان حتما باید از ماسک استفاده کرده و فاصله گذاری فیزیکی را رعایت کنند. در عین حال تهویه هوا بسیار مهم است.

وی گفت: حضور دانش آموزان در مدارس به علت حساسیت و خطر بالای بیماری واگیر کرونا بصورت اختیاری است و دانش آموزانی که تمایل ندارند سرکلاس درس حاضر شوند از طریق تلویزیون و برنامه شاد می توانند کلاس های درس خود را دنبال کنند و یا با استفاده از سیم کارت رایگانی که در اختیار دانش آموزان قرار می دهیم می توانند کلاس ها درس خود را پیگیری کنند.

لازم‌به ذکر است ۴۵۳ کلاس درس در ۲۲۱ مدرسه برای ۱۶ هزار دانش آموز آماده شده است و یک هزار و ۵۰۰ دانش آموز کلاس اولی سال تحصیلی خود را آغاز میکنند.