پربازدیدترین ها

کد خبر: 225789 ۱۴:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۱

امام جمعه شهرستان سرپلذهاب:

اهانت به ساحت قدسی پیامبراسلام(ص) نشان دهنده عناد و کینه دستگاههای سیاسی و فرهنگی غرب است / راه رسیدن به سعادت دنیا و آخرت عمل کردن به دستورات دینی است

بازی دراز 1404 : امام جمعه اهانت نشریه فرانسوی در توهین به ساحت قدسی پیامبراسلام(ص) نشان دهنده عناد و کینه دستگاههای سیاسی و فرهنگی غرب است.

اهانت به ساحت قدسی پیامبراسلام(ص) نشان دهنده عناد و کینه دستگاههای سیاسی و فرهنگی غرب است / راه رسیدن به سعادت دنیا و آخرت عمل کردن به دستورات دینی است

حجت الاسلام فاطمی نسب در خطبه های نمازجمعه این هفته شهرستان اظهارداشت : راه رسیدن یک جامعه به سعادت شایستگی و جامع الشرایط بودن مدیران و کارگزاران آن جامعه است .

وی ادامه داد : در اندیشه امیرالمومنین (ع)هیچ خطری برای جامعه اسلامی همچون خطر بر سر کار آمدن افراد فاقد اهلیت و کم صلاحیت نیست .

ایشان بااشاره به نامه امیرالمومنین(ع) خطاب به مردم مصر افزود : امیرالمومنین (ع) در این نامه به مردم مصر هشدار می دهد که بیم آن دارم نابخردان و نابکاران زمام امور این ملت را بدست گیرند ومال خدا را دست به دست گردانند وبندگان اورا برده خود گرفته وباصالحان به دشمنی برخاسته و فاسقان را حزب خود قراردهند .

خطیب جمعه شهرستان درادامه به هتاکی نشریه فرانسوی اشاره کردوگفت : هتاکی نشریه فرانسوی دراهانت به چهره قدسی پیامبراسلام(ص) باردیگر عناد و کینه شرارت بار دستگاههای سیاسی و فرهنگی دنیای غرب با اسلام و جامعه مسلمانان را آشکار ساخت.

فاطمی نسب ضمن محکوم کردن این اقدام نابخردانه ادامه داد : این حرکت زشت برای منحرف کردن ذهن ملتهای مسلمان منطقه از نقشه های شوم آمریکا و اسرائیل در منطقه می باشد .

امام جمعه شهرستان در خطبه اول نماز جمعه نیز اظهارداشت : راه رسیدن به سعادت دنیوی و اخروی عمل کردن به دستورات دین و فرامین اهل بیت علیه السلام است .