پربازدیدترین ها

کد خبر: 225798 ۱۴:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۲

محکومیت اقدام فرمانده تیپ ۷۱ پیاده مکانیزه پادگان ابوذر در سرپلذهاب :

اقدام موهن و نژادپرستانه نشریه فکاهی شارلی ابدو عناد و کینه ورزی دنیای غرب با مسلمانان نشان میدهد

بازی دراز 1404:فرمانده تیپ ۷۱ پیاده مکانیزه پادگان ابوذر در سرپلذهاب در پیامی اقدام توهین آمیز و گستاخانه نشریه شارلی ابدو به ساحت مقدس اشرف مخلوقات عالم حضرت محمد مصطفی(ص) را محکوم کرد.

اقدام موهن و نژادپرستانه نشریه  فکاهی شارلی ابدو عناد و کینه ورزی دنیای غرب با مسلمانان نشان میدهد

سرهنگ ستاد جلیل شاطری در گفتگو با خبرنگار ما گفت: دست پلید شیطان بار دیگر از آستین یکی از کشورهای غربی مدعی دروغین حقوق بشر بیرون آمد تا ساحت حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی (ص) را مورد توهین مجدد قرار دهد.

وی افزود: مدعیان حقوق بشر که شعارهای دروغین آنها گوش فلک را کر نموده و پیوسته در شوهای تبلیغاتی خویش بر طبل کرامت انسان و مقام انسانیت میکوبند ، با توهین گستاخانه به ساحت مقدس خاتم رسولان قلبهای صدها میلیون مسلمان و آزاده جهان را جریحه دار کردند .

وی ادامه داد: اقدام موهن و نژادپرستانه نشریه  فکاهی شارلی ابدو بیش از هر چیز عناد و کینه ورزی دنیای غرب با مسلمانان نشان میدهد .

وی اظهار داشت: حاکمان غربی به بهانه آزادی بیان از اقدام این نشریه فرانسوی حمایت کردند ، این موضع گیری استکبار جهانی هدفمند بودن اهانت به مقدسات مسلمانان را که در بستر صهیونیسم بین الملل و منطق اسلام ستیزی آمریکا پیگیری می شود نشان داده و به دنبال یک جنگ روانی تبلیغی ضداسلام و مسلمین است.