پربازدیدترین ها

کد خبر: 225820 ۱۱:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۵

درسرپلذهاب صورت گرفت :

بازدید امام جمعه جهادی شهرستان از روستای الیاسی و بررسی مشکلات مردمی روستائیان

بازی دراز 1404:امام جمعه سرپلذهاب باحضور در روستای الیاسی خلیفه حسن ضمن بازدید و دیدار بامردم ، مشکلات روستائیان را مورد بررسی قرارداد.

بازدید امام جمعه جهادی شهرستان از روستای الیاسی و بررسی مشکلات مردمی روستائیان

امام جمعه سرپلذهاب در اقدامی جهادی درمعیت جانشین فرماندهی سپاه شهرستان و جمعی از کارگروههای قرارگاه فرهنگی اجتماعی حضرت ولیعصر(عج) شهرستان با حضور در روستای الیاسی خلیفه حسن از توابع دهستان دشت ذهاب بخش مرکزی شهرستان از این روستا بازدید کرد.

وی ضمن دیدار و گفتگو با اهالی این روستا مسائل و مشکلات روستانشینان را از نزدیک مورد بررسی قرار داد.

حجت الاسلام فاطمی نسب درحاشیه این بازدید به خبرنگار ما گفت : خدمت به مردم از برکات نظام مقدس جمهوری اسلامی است و هر کس در مسئولیتی که قرار میگیرد باید قدر این فرصت بدست آمده را با ارائه خدمت شایسته به مردم که ولی نعمتان اصلی انقلاب هستند بدانند.

وی افزود : روستاهای شهرستان در زلزله سال ۱۳۹۶ بسیار آسیب دیده و بخش های مهمی از زیرساختهای آن در بخشهای مختلف راه ، آب ، برق و ... ازبین رفت که باتلاش دولت ، همت خیرین و حضور فعال خود روستائیان بازسازی این مناطق انجام گرفت.

ایشان بااشاره به تلاشهای صورت گرفته توسط سازمانهای انقلابی مختلف در مناطق زلزله زده اذعان کرد : بنیاد علوی در بخشهای مختلفی همچون محرومیت زدایی ، بازسازی و ترمیم زیرساختهای مهمی همچون آبرسانی و اشتغال تلاشهای بسیاری انجام داده و اقدامات جهادی آن در دهستانهای مختلف شهرستان قابل تقدیر است.

امام جمعه شهرستان تصریح کرد : بیکاری و اشتغال جوانان ، مشکلات آبرسانی آب شرب روستایی  نوسانات برق مشترکین روستائی، مشکلات عدم گازرسانی به روستاها و کمبود کپسولهای گاز مایع ، مشکلات بازپرداخت تسهیلات بانکی زلزله زدگان و تهدید و فشار بانکها به مردم از جمله مشکلاتی بود که دراین بازدید مورد بررسی قرارگرفت.