پربازدیدترین ها

کد خبر: 225822 ۱۱:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۵

مدیر کمیته امداد امام (ره) سرپلذهاب:

مرحله اول جشن عاطفه‌ها در سرپلذهاب برگزار می‌شود/ ۲۲ شهریور تا ۱۱ مهر ماه

بازی دراز 1404:مدیرکمیته امداد سرپل ذهاب از برگزاری مرحله اول «جشن عاطفه‌ها» در شهرستان خبر داد و گفت: جشن عاطفه‌ها از ۲۲ شهریور تا ۱۱ مهر ماه در یک پایگاه ثابت و ۴۰ پایگاه سیار برگزار می‌شود.

مرحله اول جشن عاطفه‌ها در سرپلذهاب برگزار می‌شود/ ۲۲ شهریور تا ۱۱ مهر ماه

علی اکرم منصوری در گفتگو با خبرنگار ما با بیان اینکه امسال جشن عاطفه‌ها از ۲۲ شهریور تا ۱۱ مهر ماه برگزار می‌شود، گفت: باتوجه به تداوم شیوع ویروس کرونا و تغییر در نظام آموزشی، با رویکرد تأمین نیازهای دانش آموزان نیازمند ، مرحله اول این جشن همزمان با سراسر کشوردریک پایگاه ثابت و ۴۰ پایگاه سیار در این شهرستان برگزار می‌شود.

وی افزود: کمک‌های جمع آوری شده در هر مدرسه برای کمک به دانش آموزان نیازمند همان مدرسه اهدا می‌شود.

مدیرکمیته امداد سرپل ذهاب گفت: درمرحله نخست جمع آوری کمک های مردمی به دانش آموزان نیازمند در قالب جشن عاطفه ها طبق برآوردهای اولیه بیش از ٤٦٠ میلیون تومان کمک نقدی وکالاهای غیرنقدی از طرف مردم نوعدوست و خیرجمع آوری شد.

وی افزود: برگزاری این جشن بعد معنوی و فرهنگی و روانی آحاد مردم را تحت تاثیر قرار داده و در جهت انتقال فرهنگ نوع دوستی حائز اهمیت است و تنها ارزش مادی آن ملاک نخواهد بود.

سرپل ذهاب در غرب کرمانشاه بیش از ۹۰ هزار تن جمعیت دارد که سه هزار و ۴۰۰ خانوار آن در قالب هشت هزار و ۷۶۴ تن، زیرپوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) این شهرستان هستند.