پربازدیدترین ها

کد خبر: 225823 ۱۲:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۵

امروز برگزار شد:

آیین آغاز سال تحصیلی حوزه علمیه باقرالعلوم سرپلذهاب

بازی دراز 1404:آیین آغاز سال تحصیلی حوزه علمیه باقرالعلوم سرپلذهاب با حضور امام جمعه ،‌جانشین سپاه ناحیه ،نمایندگی ‌ولی فقیه در سپاه شهرستان و جمعی از اساتید و طلاب حوزه علمیه این شهرستان برگزار شد.

آیین آغاز سال تحصیلی حوزه علمیه باقرالعلوم سرپلذهاب

حجت الاسلام جواد فاطمی نسب در آئین افتتاحیه شروع سال تحصیلی جدید مدرسه علمیه باقرالعلوم(ع) شهرستان سرپل ذهاب، عنوان داشت: طلاب و روحانیون باید زی طلبگی و بصیرت دینی را در خود بپرورانند.

وی درادامه افزود: امروزه برخی با تلاش های وهم آلود سعی دارند با ادیان نو ظهور ، و اهانت به مقدسات ریشه و فرهنگ دینی مسلمانان را از بین برند.

وی تصریح کرد: باتوجه به درک بالای مردم نسبت به اتفاقات جهان اسلام هیچگاه عقاید حسینی مسلمانان فراموش نمی شود و همواره با وحدت بر دین و مذهب خود استوار هستند.

مدیر مدرسه علمیه باقرالعلوم(ع) شهرستان سرپل ذهاب با اشاره به مأموریت طلاب و روحانیون اظهار داشت: طلبه و مبلغ دین باید بدون ترس به صراط مستقیم ادامه دهد و با شجاعت تمام در برابر طاغوتیان زمان ایستادگی کند و وظایف خود اعم از تبلیغ و ترویج دین را به درستی انجام دهد.

حجت الاسلام یعقوبی افزود: ١٢ طلبه و مُبلغ دینی جدید پایه اول را آغاز کردند و ٥٦ طلبه از پایه اول تا هفتم در این حوزه نیز ادامه تحصیل می دهند.