پربازدیدترین ها

کد خبر: 225831 ۱۳:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۶

در پی پیگیری های مشکلات روستاهای مرزی سرپلذهاب:

امام جمعه روستای مرزی الیاسی خلیفه حسن از امام جمعه جهادی سرپلذهاب تقدیر کرد

بازی دراز 1404:در پی پیگیری های مشکلات رفاهی روستاهای مرزی سرپلذهاب، امام جمعه جهادی این شهرستان و جانشین فرماندهی سپاه ناحیه در روستای مرزی الیاسی خلیفه حسن بخش مرکزی حضور یافتند.

امام جمعه روستای مرزی الیاسی خلیفه حسن از امام جمعه جهادی سرپلذهاب تقدیر کرد

امام جمعه شهرستان سرپلذهاب در دیدار با اهالی روستای خلیفه حسن بخش مرکزی این شهرستان ضمن تاکید بر پیگیری و حل مشکلات رفاهی حاکم بر روستا تصریح کرد : مردم غیور این منطقه مرزی در زمان جنگ تحمیلی با رشادت های خود از خاک و میهن دفاع کردند و پس از آن نیز مرزدار این خطه و دیار هستند و لایق بهترین خدمات نیز می باشند.

وی گفت: بیکاری و اشتغال جوانان ، مشکلات آبرسانی آب شرب روستایی نوسانات برق مشترکین روستائی، مشکلات عدم گازرسانی به روستاها و کمبود کپسولهای گاز مایع ، مشکلات بازپرداخت تسهیلات بانکی زلزله زدگان و تهدید و فشار بانکها به مردم از جمله مشکلاتی است که دراین بازدید مورد بررسی قرارگرفته و برای رفع این نیازمندیها تلاش خواهیم کرد.

حجت الاسلام جواد فاطمی نسب گفت: خدمت به مردم از برکات نظام مقدس جمهوری اسلامی است و هرکس در مسوولیتی که قرار می‌گیرد باید قدر این فرصت بدست آمده را با ارایه خدمت شایسته به مردم که ولی نعمتان اصلی انقلاب هستند، بداند.

در ادامه ماموستا هیوا پالانی امام جمعه روستایی الیاسی خلیفه حسین از امام جمعه سرپل ذهاب بابت کمک های مومنانه به مردم روستا و تلاش برای رفع مشکلات روستا تشکر کرد.

ماموستا پالانی گفت: امروز وحدتت اساس همه کار است و ما باید بتوانیم با تلاش کردن برای رفع مشکلات مردم دل مردم را به دست بیاوریم ودر اخر جانشین سپاه سرپل ذهاب و مسئول فرهنگی بنیاد علوی تشکر و قدر دانی کردند.

شهرستان سرپلذهاب در غرب استان کرمانشاه دارای ۹۰هزار تن جمعیت و ۲۴۶ روستا در دو بخش ، ۴۸ کیلومتر مرز مشترک با کشور عراق دارد.