پربازدیدترین ها

کد خبر: 225986 ۱۲:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۲

برگزاری کارگاه کنترل و کاهش اعتیاد در قالب طرح کرامت اجتماعی ناحیه مقاومت سپاه ناحیه سرپل ذهاب

بازی دراز 1404:کارگاه کنترل و کاهش اعتیاد در محله آسیب پذیر شهرک صدرا شهرستان سرپلذهاب در قالب طرح کرامت اجتماعی به همت ناحیه مقاومت سپاه ناحیه سرپل ذهاب برگزار شد.

برگزاری کارگاه کنترل و کاهش اعتیاد در قالب طرح کرامت اجتماعی ناحیه مقاومت سپاه ناحیه سرپل ذهاب

 

امام جمعه شهرستان حجت الاسلام جواد فاطمی نسب در این مراسم گفت:سپاه ناحیه سرپلذهاب در راستای برنامه ریزی برای کاهش آسیب های اجتماعی،طلاق،اعتیاد،بیکاری، کارگاه های خوبی در محلات مختلف شهرستان برگزار می کند و گام‌های موثری برمیدارد لذا ضرورت دارد بیش از پیش این برنامه ها ی آموزشی در سطح های مختلف افزایش یابد.

 

وی افزود: برگزاری همچین کارگاه های آموزشی با محوریت کاهش آسیب ها و معضلات اجتماعی در سطح مدارس،خانواده ها،مساجد و سایرمکان های عمومی قطعا مراتب بالاتری در بهبود وضعیت اجتماعی و افزایش آگاهی و دانش عمومی مردم موثر خواهد بود.

 

وی یادآور شد: امروزه دشمن سلاح سرد خود را در جهت فرهنگ و هویت جوانان و نوجوانان هدف قرار داده است و در جهت انحراف جامعه به سمت فرهنگ غرب و فاصله افکنی با اسلام انقلاب برنامه ریزی دارد لذا باید در این زمینه هوشیار باشیم و نگذاریم لطمه ای به هویت و فرهنگ جوانان انقلاب و این مملکت وارد شود.

 

سرهنگ نوروز اکبری فرمانده سپاه ناحیه سرپلذهاب در ادامه گفت:مسئله مواد مخدر میتواند خانواده را متلاشی کند و بر مسائل طلاق،افسردگی و بزهکاری اجتماعی تاثیر بگذارد از این رو آموزش مهارت های لازم در جهت مقابله با این پدیده شوم در جامعه کنونی لازم و ضروری است.

 

وی گفت: هدف از برگزاری این کارگاه آموزشی افزایش آگاهی برخورد با مسئله اعتیاد در خانواده، بهبود وضعیت فرهنگی و اجتماعی،ایجاد بستر مناست در زمینه عدم بازگشت به اعتیاد است.

 

لازم به ذکراست، در پایان از ١٤ نفراز شرکت کنندگان با حضور امام جمعه و فرمانده سپاه سرپلذهاب تجلیل بعمل آمد.