پربازدیدترین ها

کد خبر: 225987 ۱۲:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۲

درسرپلذهاب صورت گرفت :

آغاز عملیات اجرایی ساخت کانال آبرسانی اراضی کشاورزی در شهرستان

بازی دراز 1404:عملیات اجرایی ساخت کانال سنگی و بتنی آبرسانی به اراضی کشاورزی حومه شهرستان سرپلذهاب آغاز شد .

آغاز عملیات اجرایی ساخت کانال آبرسانی اراضی کشاورزی در شهرستان

 

اجرای پروژه ساخت کانال آبرسانی سنگی و بتنی روستای سرابگرم از توابع بخش مرکزی شهرستان سرپلذهاب بابرگزاری مراسم کلنگ زنی وارد فاز اجرایی شد .

این پروژه در قالب طرح محرومیت زدایی بنیاد علوی نهاد آبادانی و پیشرفت انجام خواهد گرفت .

مسئول اجای پروژه درحاشیه این مراسم به خبرنگار ما گفت : بسیاری از زیرساختهای کشاورزی شهرستان سرپلذهاب در بخش کشاورزی آسیب دیده و تخریب شد .

سردار قاسمی افزود : کانال سنگی آبرسانی روستای سرابگرم و اراضی کشاورزی حومه شهرستان نیز درزلزله تخریب گردید که بعداز گذشت قریب به سه سال از زلزله همچنان ترمیم نیافته است .

وی تصریح کرد : دراین طرح که باهمکاری بنیاد علوی انجام خواهدشد ۱۲۵۰ متر کانال سنگی و بتنی بااعتباری بالغ بر یکصد میلیارد ریال احداث میشود و بیش از ۴۶۰ هکتار از اراضی کشاورزی شهرکهای زعفران و کوئیک و روستای سرابگرم را تحت پوشش خود قرار می دهد.

امام جمعه سرپلذهاب نیز در ادامه گفت : بخش کشاورزی نیز در جریان زلزله سال ۱۳۹۶ آسیبهای بسیاری دید و بسیاری از زیرساختهای شهرستان از بین رفت .

حجت الاسلام فاطمی نسب افزود : سازمانهای خیریه در آبادانی شهرستان نقش بسیار مهمی داشتند که قابل تقدیر است .

ایشان بااشاره به اقدامات خیرخواهانه بنیاد علوی در شهرستان اذعان داشت : بنیاد علوی در بحث ساخت و ساز و آبادانی شهرستان و کمک به مردم بسیار خوب عمل کرده و امروز نیز در این طرح به کمک بخش کشاورزی آمده است که لازم است از این نهاد انقلابی تقدیر شود .