پربازدیدترین ها

کد خبر: 225992 ۱۲:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۳

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه سرپلذهاب:

برنامه‌های هفته وقف در شهرستان تشریح کرد

بازی دراز 1404:رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان های اسلام آبادغرب، سرپل ذهاب،قصرشیرین و گیلانغرب ضمن تشریح برنامه‌های هفته وقف در شهرستان سرپلذهاب گفت: وقف میراقی ماندگار وگرانبها برای واقفان است که آثار خیر و برکت آن برای همیشه جاری خواهد بود.

برنامه‌های هفته وقف در شهرستان تشریح کرد

حمید خسروانی در گفتگو با خبرنگار ما با اشاره به اهمیت وقف در جامعه، بر ترویج این سنت حسنه تأکید کرد و اظهار داشت: وقف احسان ماندگار و خداپسندانه‌ای است که از بادوام‌ترین خدمت به هم نوعان است.

حمید خسروانی در ادامه تصریح کرد: وقف صرفا برای اموال قابل توجه نیست بلکه می‌توان حتی با وقف یک جلد قرآن یا سهام و غیره بر ترویج این سنت حسنه اقدام کرد و از ثواب آن بهره برد.

وی همچنین به تشریح برنامه‌های هفته وقف در سرپلذهاب پرداخت و گفت: دیدار با امام جمعه شهرستان سرپل ذهاب ، مراسم شهادت امام حسن مجتبی و رحلت پیامبر توزیع غذای گرم( بیرون بر )مراسم شهادت امام رضا محفل انس با قرآن در مسجد جامع سرپل ذهاب ، دیدار با فرماندار سرپلذهاب، بازدید از بقاع متبرکه ، از جمله برنامه های هفته وقف در شهرستان سرپل ذهاب است.

وی در ادامه دیدار با خانواده های شهدا، ایستگاه همه واقف باشیم واقع احمد ابن اسحاق، غبار روبی مزار شهدای گمنام، توزیع بسته‌های احسان ماندگار در شهرستان های قصرشیرین سرپل ذهاب گیلانغرب و نشست تخصصی با روحانیون را از دیگر برنامه‌های هفته وقف در شهرستان سرپل ذهاب خواند.

گفتنی است از ۲۴ مهرماه لغایت سوم آبان ماه هفته وقف نامگذاری شده است.

شهرستان سرپل ذهاب درغرب استان کرمانشاه و دارای جمعیتی بالغ بر 85 هزارنفر می باشد.