پربازدیدترین ها

کد خبر: 225995 ۱۲:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۳

فرماندار خبرداد

اجرای طرح تجهیز ایستگاه های تلویزیونی شهرستان با اعتباری بالغ بر ۱۵میلیارد ریال

بازی دراز 1404:فرماندار شهرستان سرپلذهاب از اجرای طرح تجهیز ایستگاه های رادیو تلویزیونی شهرستان با اعتباری بالغ بر ۱۵میلیارد ریال خبر داد .

اجرای طرح تجهیز ایستگاه های تلویزیونی شهرستان با اعتباری بالغ بر ۱۵میلیارد ریال

محبت جمالی نیا درگفتگو باخبرنگار ما اظهارداشت : تجهیز و بهبود ایستگاههای رادیو تلویزیونی سرپلذهاب و افزایش شبکه های تلویزیونی و بهبود کیفیت آن یکی از مطالبات مهم مردم شهرستان بود که در دستور کار قرارگرفت .

وی افزود : بخشهایی از مناطق روستایی و مرزی شهرستان از وجود سیستم دیجیتال تلویزیونی محروم بوده و کیفیت پخش برنامه های تلویزیونی خصوصا پخش مستقیم رویدادهای ورزشی دراین مناطق با مشکل مواجه می شد که مورد اعتراض مردم بخصوص قشر جوان شهرستان قرار می گرفت .

نماینده عالی دولت در شهرستان ادامه داد : باتوجه به این درخواست و مطالبه عمومی تقویت امواج و تبدیل سیستم آنالوگ به دیجیتال در مناطق پشت تنگ و مله دزگه در دستور کار قرار گرفت .

جمالی نیا تصریح کرد : بیش از ۱۵ میلیارد ریال اعتبار از محل اعتبارات برنامه ریزی شهرستان به این بخش اختصاص یافته و تفاهم نامه های لازم با صداوسیمای مرکز استان برای اجرای کارشناسی و فنی این طرح انجام شده است .

وی درپایان افزود : با اجرای این طرح تعداد کانتلهای دیجیتال شهرستان تا پایان سال به ۲۸ کانال افزایش خواهدیافت که باعث رضایتمندی عمومی مردم خواهدشد.