پربازدیدترین ها

کد خبر: 226009 ۱۱:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۶

رئیس عقیدتی سیاسی تیپ ۷۱ پادگان ابوذر در شهرستان سرپلذهاب:

نقش مهم ارتش در تربیت نیروهای انقلابی/ سازمان عقیدتی سیاسی ارتش در راستای پیشبرد اهداف اسلامی گام برمی دارد

بازی دراز 1404:رئیس عقیدتی سیاسی تیپ ۷۱ پادگان ابوذر در شهرستان سرپلذهاب با اشاره به نقش مهم ارتش در تربیت نیروهای انقلابی،گفت: سازمان عقیدتی سیاسی ارتش در راستای پیشبرد اهداف اسلامی گام برمی دارد.

نقش مهم ارتش در تربیت نیروهای انقلابی/ سازمان عقیدتی سیاسی ارتش در راستای پیشبرد اهداف اسلامی گام برمی دارد

حجت الاسلام جمال کرمی زرندی در گفتگو با خبرنگار ما ضمن تسلیت شهادت امام رضا.ع. و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب و تشکیل سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی اظهار داشت:در سال ۱۳۵۸ به پیشنهاد رهبر معظم انقلاب که در آن زمان در شورای عالی انقلاب فرهنگی حضور داشتند و فرمان امام راحل ۲۴ مهرماه سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران تشکیل شد .

وی گفت: در راستای پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی و سازمان مقدس عقیدتی سیاسی و معنویات مقام معظم رهبری این سازمان سه وظیفه مهم و اساسی مبنی بر ارتقاء معنویت، تبلیغ چهره ارتش در جامعه و معرفی چهره رزمی ارتش را نیز بر عهده دارد.

وی افزود: تربیت نیروهای انقلابی بر عهده عقیدتی سیاسی است که بتوانند رو به رشد و حرکت کند لذا در ارتش حضور بیست هزار حافظ قرآنی نشانگر همین ارتقاء است و ما باید خودسازی کنیم و نیروی فرهنگی خودساخته باشیم که بتوانیم دیگرسازی کنیم و در بین اطرافیان و دیگران اثرسازی کنیم و نیروهای انقلابی تربیت کنیم.

وی اذعان داشت: امید است بتوانیم در راستای پیشبرد اهداف اسلامی و سازمان مقدس عقیدتی سیاسی در ارتش گام های موثری برداریم.