پربازدیدترین ها

کد خبر: 226046 ۰۹:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۱

درسرپلذهاب صورت گرفت:

افتتاح و بهره برداری از دو واحدآموزشی در روستاهای شهرستان

بازی دراز 1404:دو واحد آموزشی ۸کلاسه در روستای پاطاق بخش مرکزی و روستای گلین چمن بخش قلعه شاهین شهرستان سرپلذهاب افتتاح و به بهره برداری رسید.

افتتاح و بهره برداری از دو واحدآموزشی در روستاهای شهرستان

 

مراسم افتتاح و بهره برداری از دوواحد آموزشی جمعا ۸کلاسه در شهرستان سرپلذهاب باحضور فرمانده قرارگاه جهادی جاوید الاثر حاج احمد متوسلیان  مدیر و معاونین آموزش و پرورش سرپلذهاب برگزار شد.

این دو واحد آموزشی در روستاهای گلین چمن از توابع بخش قلعه شاهین و روستای پاطاق از توابع بخش مرکزی شهرستان سرپلذهاب ساخته شده است .

فرمانده قرارگاه جهادی جاویدالاثر حاج احمدمتوسلیان در این مراسم به خبرنگار ما گفت : این دو واحد آموزشی به همت خیرین مدرسه ساز و قرارگاه جهادی ومهندسی جاویدالاثر حاج احمد متوسلیان ساخته شده است.

سردار سعیدقاسمی افزود : این مدارس چهارکلاسه بود و جمعا به تعداد ۸ کلاس و در مدت ۶ماه ساخته شده و به بهره برداری رسیده است .

وی تصریح کرد : زیربنای هرکدام از این مدارس ۳۲۰ متر مربع می باشد که اعتباری بالغ بر ٢٥ملیارد ریال برای ساخت آنها هزینه شده است .

فرمانده قرارگاه جهادی جادویدالاثر متوسلیان در پایان افزود : در مدرسه رفیع روستای پاطاق تعداد ۳۶ دانش آموز و در مدرسه روستای چمن گلین تعداد ۸ دانش آموز به تحصیل خواهند پرداخت.