پربازدیدترین ها

کد خبر: 226060 ۱۲:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۴

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان سرپل ذهاب::

شهرستان در وضعیت قرمز بیماری قرار دارد / تیم درمانی شهرستان شجاعانه با بیماری کرونا مبارزه می کنند

بازی دراز1404: رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان سرپل ذهاب گفت : شهرستان هم اکنون در وضعیت قرمز شیوع بیماری کرونا قراردارد و تیم درمانی شهرستان شجاعانه در حال مبارزه با شیوع این بیماری منحوس هستند.

شهرستان در وضعیت قرمز بیماری قرار دارد / تیم درمانی شهرستان شجاعانه با بیماری کرونا مبارزه می کنند

دکتر شهرام روشنی نژاد در جلسه اضطراری ستاد کرونا شهرستان اظهارداشت : براساس جدول نحوه فعالیت مشاغل و اصناف در وضعیتهای مختلف شهرستان سرپلذهاب چون در وضعیت قرمز قراردارد فقط گروه الف با رعایت پروتکلهای بهداشتی می توانند فعالیت کنند .

وی افزود : گروه الف شامل خبازیها ، فروشگاههای عرضه مایحتاج مردم ، داروخانه ها، مراکز و فروشگاههای دامپزشکی ، سوپرمارکت ها ، میوه فروشیها، سبزی فروشیها، میادین میوه و تره بار ، مراکز فروش محصولات پروتئینی نظیرقصابیها،مرغ فروشیهاوماهی فروشیها، جایگاههای عرضه سوخت، تولید و عرضه محصولات لبنی ، مراکز تهیه غذاهای آماده بیرون براعم از رستوران ، طباخی و فست فودها، بخش دارو و موادغذایی ، صنایع و معادن و کشاورزی ، فروشگاه قطعات یدکی

مصالح فروشیها و واحدهای تعمیراتی می شود که درصورت رعایت پروتکلهای بهداشتی در وضعیت قرمز مجاز به فعالیت هستند که اگر تعداد آنها زیاد باشد مسئولین شهرستان می توانند برای مشاغل غیر ضرور جدول زمانبندی مشخص کنند.

مدیر شبکه بهداشت ودرمان شهرستان اذعان داشت : تعداد تختهای بیمارستانی بیمارستان شهدا محدود است و بیماران برای انتقال به مرکز استان برای خالی شدن و آماده بودن تختها برای بیماران جدید رضایت نمی دهند که باعث بروز مشکلاتی در بیمارستان شده است .

ایشان در پایان از تلاش شبانه روزی کادردرمان تقدیر کرد و گفت : همکارانم در کادر درمان بیمارستان و مراکز درمانی سطح شهرستان بدون هیچگونه چشمداشتی و خالصانه با وجود کمبود امکانات شجاعانه در حال مبارزه با بیماری کرونا هستند که لازم است از این عزیزان تقدیر کنم .