پربازدیدترین ها

کد خبر: 226061 ۰۹:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۵

مدیرکمیته امداد سرپلذهاب :

افزایش مهارت و تخصص مددجویان از اهداف مهم کمیته امداد در طرحهای اشتغالزایی است / آموزش فنی حرفه ای بیش از ۶۰۰نفر از مددجویان شهرستان

بازی دراز 1404:مدیر کمیته امداد سرپلذهاب گفت : افزایش مهارت و تخصص مددجویان از اهداف مهم کمیته امداد در طرحهای اشتغالزایی است که دراین راستا آموزش فنی حرفه ای بیش از ۶۰۰نفر از مددجویان شهرستان انجام گرفته است .

افزایش مهارت و تخصص مددجویان از اهداف مهم کمیته امداد در طرحهای اشتغالزایی است / آموزش فنی حرفه ای بیش از ۶۰۰نفر از مددجویان شهرستان

علی کرم  منصوری با بیان اینکه برگزاری دوره های فنی حرفه ای به منظور افزایش مهارت و تخصص مددجویان انجام می‌شود در گفتگو با خبرنگار ماگفت:فعالیت آموزشی کمیته امداد در زمینه های مهارت آموزی آموزش تدریجی ؛کارآفرینی و حرفه آموزی  مختص افراد تحت پوشش بوده و گروه هدف براساس اولویت شامل سرپرست خانواده همسران فرزندان مجرد و در نهایت فرزندان متاهل می باشد .

منصوری در خصوص آموزش بر اساس پایداری و توسعه اظهار داشت یکی از مهمترین دوره های برگزار شده توسط این نهاد آموزش های ترویجی میباشد که به منظور حفظ پایداری  و جلوگیری از راکد شدن طرح های اشتغال مددجویان برگزار می شود.

رئیس کمیته امداد سرپل ذهاب بیان کرد  :یکی از اقدامات مهم کمیته امدادرامشاوره قبل از کارعنوان کرد وافزود ارائه مهارتهای کارآفرینی قبل از اشتغال مددجویان ومشاوره آنها قبل از انتخاب شغل باعث میشود مددجویان با بصیرت شغل خود را انتخاب کنند.

منصوری در پایان ضمن تقدیر از همکاری خوب وصمیمانه مراکز آموزشی گفت در شش ماهه اول مبلغی بالغ بر۸۹میلیون تومان بابت آموزش بیش از ۶۰۰نفر از مددجویان هزینه گردیده است.