پربازدیدترین ها

کد خبر: 226064 ۱۰:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۵

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان سرپلذهاب:

موج ویروس سوم کرونا بسیار خطرناک است/ مشاغل در رده بندی اول در شهرستان مجاز به فعالیت هستند

بازی دراز 1404:رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان سرپلذهاب با بیان اینکه موج ویروس سوم کرونا بسیار خطرناک است،گفت: بر اساس تقسیم‌بندی وضعیت ۵ قسمتی و وضعیت رده بندی مشاغل در کارگروه ویژه، اینکه فقط مشاغل در گروه یک با رعایت پروتکل ها و دستورالعمل هایی که وجود دارد مجاز به فعالیت هستند .

موج ویروس سوم کرونا بسیار خطرناک است/ مشاغل در رده بندی اول در شهرستان مجاز به فعالیت هستند

 شهرام روشنی نژاد در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: با توجه به اینکه نسبت بیماری کرونا در شهرستان سرپل ذهاب در وضعیت قرمز قرار دارد با مدیریت فرمانداری شهرستان جلسه ستاد کرونا تشکیل شد،تدبیر برآن شد بر اساس تقسیم‌بندی وضعیت ۵ قسمتی و وضعیت رده بندی مشاغل در کارگروه ویژه، اینکه فقط مشاغل در گروه یک با رعایت پروتکل ها و دستورالعمل هایی که وجود دارد مجاز به فعالیت هستند .

وی تاکید کرد: مردم ضمن همکاری و مشارکت لازم با ستاد مبارزه با کرونا باید با زدن ماسک و در خانه ماندن و دوری از تجمع رعایت کنند .

وی با بیان اینکه موج ویروس سوم کرونا بسیار خطرناک است،گفت: بنابراین عقل و منطق ایجاب میکند که ما با یک روش بسیار ساده،ماسک بزنیم از منزل خارج نشویم و فاصله اجتماعی را رعایت کنیم انشالله به حول و قوه الهی از این مرحله با سربلندی عبور کنیم.