پربازدیدترین ها

کد خبر: 226065 ۱۰:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۵

رئیس اداره کمیته امداد سرپلذهاب خبر داد:

رشد 16درصدی پرداخت صدقه در شهرستان/ ۱۳۹ میلیون تومان صدقه در شش ماهه اول سال جاری جمع آوری شد

بازی دراز 1404:رئیس اداره کمیته امداد سرپلذهاب از رشد 16درصدی پرداخت صدقه در شهرستان خبر داد و ۱۳۹ میلیون تومان صدقه در شش ماهه اول سال جاری جمع آوری شد.

رشد 16درصدی پرداخت صدقه در شهرستان/ ۱۳۹ میلیون تومان صدقه در شش ماهه اول سال جاری جمع آوری شد

علی اکرم منصوری در گفتگو با خبرنگار ما ضمن اعلام خبر فوق اظهار داشت: با توجه به اینکه در دوماهه اول سال به دلایل ناشی از شیوع ویروس منحوس کرونا عملا تخلیه صنادیق انجام نشده است اما با تلاش امدادگران وهمت مردم ولایت مدار ودیندار سرپل ذهاب مبلغ ۱۳۹ میلیون تومان صدقه در شش ماهه پرداخت شده است که نسبت به مشابه سال قبل از رشد 16درصدی برخوردار بوده است.

رئیس کمیته امداد سرپل ذهاب با اشاره به موارد مصرف صدقات بیان کرد: صدقات وجوه شرعی امانی بوده و در مواردی چون امور تحصیلی، مسکن، اشتغال، معیشت، تامین جهیزیه، درمان و امور فرهنگی نیازمندان هزینه می‌شود.

وی ضمن تاکید بر اهمیت پرداخت الکترونیکی صدقات، گفت: مردم نیک اندیش می‌توانند وجوهات خود را از طریق شماره گیری کد#0835*8877* بنام کمیته امداد سرپل ذهاب با تلفن همراه خود بصورت ایمن و سریع پرداخت کنند.

سرپل ذهاب در غرب کرمانشاه بیش از ۹۰ هزار تن جمعیت دارد که سه هزار و ۴۰۰ خانوار آن در قالب هشت هزار و ۷۶۴ تن، زیرپوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) این شهرستان هستند.