پربازدیدترین ها

کد خبر: 226068 ۱۰:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۵

امام جمعه سرپلذهاب:

حفظ سلامت مردم از واجبات است / رعایت پروتکلهای بهداشتی برای همگان لازم و ضروری است

بازی دراز 1404:امام جمعه سرپلذهاب گفت : حفظ سلامت مردم از واجبات است و رعایت پروتکلهای بهداشتی برای همگان لازم و ضروری است .

حفظ سلامت مردم از واجبات است / رعایت پروتکلهای بهداشتی برای همگان لازم و ضروری است

حجت الاسلام جواد فاطمی نسب در گفتگو باخبرنگار ما اظهارداشت : حفظ سلامتی مردم از واجبات است و هیچکس نمی تواند سلامت مردم را به خطر اندازد.

وی با تاکید بر لزوم برخورد با متخلفین از دستورالعملهای بهداشتی افزود : رعایت پروتکلهای بهداشتی یک وظیفه همگانی است که باید با دقت وجدیت تمام انجام شود و با کسانی که از این دستورالعملها و پروتکلهای بهداشتی تخطی می کنند برخورد قهری صورت گیرد .

ایشان بااشاره به وضعیت قرمز شهرستان تصریح کرد : مردم سرپلذهاب در پیک اول و دوم بیماری ثابت کردند که پای کار هستند و به فضل الهی و رعایت کردن پروتکلهای بهداشتی و همکاری مردم از پیک سوم شیوع این بیماری منحوس نیز عبور خواهیم کرد.

امام جمعه شهرستان با اشاره به بیانات رهبر انقلاب در جمع ستاد ملی مقابله کرونا گفت : اتحاد و انسجام مردم و مسئولین در تقابل با این بیماری بسیار مهم است لذا در وضعیت کنونی باید اختلافات را کنار گذاشته و دست در دست این بیماری منحوس را شکست دهیم.

ایشان دستگیری از نیازمندان را بسیار مهم عنوان کرد و ادامه داد : دراین شرایط که بسیاری از کسب و کارها تعطیل شده و بسیاری از مردم منابع درآمدی خودرا ازدست داده اند باید از آنها دستگیری کرد وعلاوه بر نهادهای حمایتی، خیرین جامعه نیز باید وارد میدان شوند.