پربازدیدترین ها

کد خبر: 226072 ۱۲:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۵

فرماندار سرپلذهاب :

آغاز تعطیلی شهرستان از صبح امروز به مدت یک هفته / برروند اجرای دستورالعملها بصورت مستمر نظارت می شود

بازی دراز 1404:فرماندار سرپلذهاب گفت : روند اجرای تعطیلی یک هفته ای شهرستان که با تصمیم ستاد مبارزه با کرونا استان انجام شده است بصورت مستمر مورد نظارت قرار می گیرد .

آغاز تعطیلی شهرستان از صبح امروز به مدت یک هفته / برروند اجرای دستورالعملها بصورت مستمر نظارت می شود

محبت جمالی نیا در گفتگو باخبرنگار ما اظهارداشت : باتوجه به روند افزایشی شیوع بیماری کرونا در شهرستان و وضعیت قرمز آن ، تعطیلی یک هفته ای شهرستان که براساس دستورالعمل ستاد مبارزه با کرونای استان جهت مقابله و پیشگیری از این بیماری اجرا شده است از امروز آغاز شده و به مدت یک هفته ادامه خواهد داشت .

وی افزود : تمامی ادارات بجز ۶ اداره خدمات رسان و تمامی بازار و صنوف بجز صنوفی که مایحتاج مردم را تامین می کنند از امروز تعطیل شده و این تعطیلی بصورت روزانه و مستمر توسط تیم بازرسی و نظارت ستاد مبارزه با کرونای شهرستان مورد بررسی قرار میگیرد .

نماینده عالی دولت در شهرستان تصریح کرد : این تعطیلی برای حفظ سلامت مردم و مقابله با شیوع بیماری و قطع زنجیره انتقال آن اجرا شده که لازم است مردم نهایت همکاری را با مسئولین و مجریان طرح در ستاد مقابله با کرونای شهرستان داشته باشند.

جمالی نیا اذعان کرد: مردم شهرستان ثابت کرده اند که پای کارهستند و با همکاری مردم از پیک اول و دوم بیماری عبور کردیم ودر پیک سوم نیز با همکاری و پای کار بودن مردم عبور خواهیم کرد .