پربازدیدترین ها

کد خبر: 226079 ۱۴:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۶

فرماندار سرپلذهاب :

تعطیلی شهرستان در دومین روز متوالی / همکاری مردم و بازاریان نقش مهمی در عبور از موج سوم بیماری دارد

بازی دراز 1404:فرماندارشهرستان سرپلذهاب گفت : همکاری مردم ، اصناف و بازاریان با ستاد مبارزه با کرونای شهرستان نقش بسیار مهمی در عبور از موج سوم شیوع بیماری کرونا دارد.

تعطیلی شهرستان در دومین روز متوالی / همکاری مردم و بازاریان نقش مهمی در عبور از موج سوم بیماری دارد

محبت جمالی نیا در حاشیه بازدید میدانی از بازار شهرستان اظهارداشت : بازار شهرستان امروز برای دومین روز متوالی تعطیل است و دومین روز از یک هفته تعطیلی اعلام شده توسط ستادمبارزه با کرونای استان را پشت سر گذاشت .

وی افزود : تمام بازار شهرستان بجز اصنافی که مایحتاج مردم را تامین می کنند تعطیل بوده و هیچگونه فعالیت تجاری ندارند علاوه بر این بازار میوه فروشان مرکز شهر نیز که محل تجمع مردم بود بصورت کامل تعطیل گردید.

ایشان با تقدیر از هکاری اصناف شهرستان ادامه داد: اصناف و بازاریان نهایت همکاری را با ستاد مقابله با کرونا داشته و بعداز اعلام خبر بلافاصله کره کره مغازه های خودرا پایین کشیدند.

نماینده عالی دولت در شهرستان تصریح کرد : ادارات شهرستان نیز در دومین روز متوالی تعطیل بودند و بجز ۴ اداره خدمات رسان ، شهرداری و شبکه بهداشت و درمان موبقی ادارت ، سازمانها و بانکها تعطیل می باشند .

جمالی نیا اذعان داشت : آرامستانها ، بوستانها ، مراکز تفریحی در محدوده شهر با تلاش شهرداری و در محدوده روستاها با تلاش بخشداری ها و دهیاریها کنترل و ورود به آنها ممنوع شده است .

فرماندار شهرستان گفت : اطلاع رسانی و هشدارهای لازم برای آگاهی مردم از وضعیت موجود و پیشگیری از شیوع کرونا و جلوگیری از برگزاری مراسمات تجمعی عزا و شادی و همچنین ارائه تذکرات لازم به چاخانه ها و مداحان برای جلوگیری از دعوت مردم به مراسمات تشییع و خاکسپاری انجام گرفته است .

ایشان ضمن تقدیر از مردم شهرستان تصریح کرد : مردم شهرستان همانگونه که در پیک اول و دوم این بیماری منحوس بارعایت پروتکلهای بهداشتی کمک حال مسئولین و کادر درمانی شهرستان بودند در موج سوم بیماری نیز با تحقق شعار درخانه بمانیم ، استفاده مداوم از ماسک بهداشتی و رعایت فاصله گذاری اجتماعی کمک حال مدافعین سلامت شهرستان بوده وبه لطف خدا ریشه این بیماری را در شهر می خشکانند.