پربازدیدترین ها

کد خبر: 226081 ۰۹:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۷

امام جمعه سرپلذهاب :

اهانت به ساحت پیامبر مکرم اسلام اعلان جنگ علیه مسلمانان است / پیشرفت چشمگیر اسلام باعث خشم واستیصال دنیای استکبار شده است

بازی دراز 1404:امام جمعه سرپلذهاب گفت : پیشرفت چشمگیر اسلام باعث خشم واستیصال دنیای استکبار شده است و اهانتهای صورت گرفته به ساحت پیامبر مکرم نشان دهنده این استیصال و درماندگی است .

اهانت به ساحت پیامبر مکرم اسلام اعلان جنگ علیه مسلمانان است / پیشرفت چشمگیر اسلام باعث خشم واستیصال دنیای استکبار شده است

 

حجت الاسلام جواد فاطمی نسب در گفتگو باخبرنگار ما ضمن محکوم نمودن اهانت نشریه فرانسوی به ساحت پیامبر اسلام و حمایت رئیس جمهور فرانسه از اهانت کنندگان اظهارداشت : نشریه فرانسوی که یکبار دیگر کاریکاتور اهانت به پیامبراسلام را بازنشر کرده است مورد حمایت رئیس جمهور فرانسه قرارگرفت که شعارهای حمایت از حقوق بشرآنها گوش جهان را کر کرده است ولی اینگونه حقوق مسلم بیش از یک میلیارد نفر مسلمانان جهان را با بهانه آزادی بیان نادیده میگیرد.

ایشان با اشاره به اینکه جسارت روزنامه نگار هتاک فرانسوی به پیامبر اسلام(ص) اعلام جنگ با مسلمانان است افزود : دولت اسلامی می توانند با فرواخواندن سفرای خود از کشور فرانسه کمترین واکنش خودرا در پشتیبانی از ابراز انزجار مردم مسلمان در کشورهای اسلامی نشان دهند .

امام جمعه شهرستان ادامه داد: برای جلوگیری از تکرار اهانت سریالی دنیای کفر به مقدسات مسلمانان، اتحاد دولت ها و مردم کشورهای اسلامی یک امر ضروری و مهم است.  

وی تصریح کرد: پیشرفت اسلام بصورت عالم گیر ، کشورهای اروپایی وغرب را درنوردیده و تشنگان حقیقت دین را با خود همراه می کند و لذا نگرانی دولتهای استکبار و استعمارگر فزونی پیدا کرده است.

فاطمی نسب اذعان داشت : هتک حرمت مقدسات مسلمانان در غرب از جمله اهانت به پیامبر اسلام(ص)، نشان از استیصال دنیای کفر و استکبار جهانی در برابر خیزش جهانی مردم خسته از تفکرات مادیگری است.  

ایشان بابیان اینکه حافظه تاریخی یک ملت نباید ضعیف شود خاطرنشان کرد : کشور فرانسه گذشته از فروش «هواپیمای میراژ» به صدام ملعون در جنگ تحمیلی امروز نیز پناهگاه امن تروریستهای منافق شده و تاکنون بر ضد مسلمانان و مقدسات آنها، لحظه ای کوتاه نیامده است.

امام جمعه شهرستان خاطر نشان کرد: رئیس جمهور فرانسه وقتی درسخنان ضد دین خود که: «اهانت به پیامبر(ص) را محکوم نمی کند، چون آزادی بیان است»، اهانت به مسلمانان را محکوم نمی کند چگونه انکار هلوکاست و سوال از کشتار یهودیان در ابعاد میلیونی، در کشوری که مدعی مهد آزادی است را جرم تلقی می کند.  

وی در پایان گفت: شایسته است جناب رئیس جمهور درخصوص توهین به ساحت مقدس پیامبر(ص) موضع گیری کند و ضمن کمترین اقدام با اخراج سفیر فرانسه، نگرانی عمیق مردم مسلمان ایران را به گوش مکرون هتاک برساند.