پربازدیدترین ها

کد خبر: 226088 ۱۴:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۷

فرمانده قرارگاه جاویدالاثر متوسلیان در سرپلذهاب :

گروههای جهادی مطیع امر رهبری هستند / زلزله سرپلذهاب با مساعدت همه به فرصت تبدیل شد

بازی دراز 1404:فرمانده قرارگاه جاویدالاثر متوسلیان در سرپلذهاب گفت : زلزله سرپلذهاب که تهدید بزرگی بود با مساعدت همه برای مردم این شهرستان به فرصت تبدیل شد.

گروههای جهادی مطیع امر رهبری هستند / زلزله سرپلذهاب با مساعدت همه به فرصت تبدیل شد

سردار سعید قاسمی در گفتگو باخبرنگار ما اظهارداشت : سپاه پاسداران بعداز وقوع زلزله بلافاصله در مناطق زلزله زده حضور یافته و به بازسازی مناطق روستایی مشغول شد.

وی افزود : گروه جهادی حاج احمد متوسلیان در کار مسجد سازی ، مدرسه سازی ، آبرسانی و بازسازی مناطق مسکونی در مناطق زلزله زده سرپلذهاب تلاشهای بسیاری انجام داده است .

ایشان بابیان اینکه گروههای جهادی سپاه پیمانکار نبوده و مطیع امر ولایت هستند ادامه داد : زلزله سرپلذهاب با تلاش گروههای جهادی در بسیاری از بخشها به برکتی برای روستائیان تبدیل شد واز این تهدید بزرگ فرصت سازی شد .

سردار قاسمی اذعان داشت : دولت مساعدت کرد و گروههای جهادی نیز به اندازه توان خود کمک کردند و سرپلذهاب خصوصا در مناطق روستایی  بعداز سه سال بهتر از گذشته ساخته شده است.

وی تاکید کرد : سپاه پاسداران قرار نیست کارهای برزمین مانده سایرین را انجام دهد و به دنبال رفع کمبودها است و مردم باید مطالبات بحق خودرا از مراجع ذیربط پیگیری و دریافت کنند .