پربازدیدترین ها

کد خبر: 226089 ۱۴:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۷

دبیر قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه پاسداران کل کشور:

سپاه پاسداران در حوادث مختلف در کنار مردم حضور خواهدیافت / بیش از ۲۰۰ هزار واحد مسکونی در مناطق محروم کشور ساخته می شود

بازی دراز 1404:دبیر قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه پاسداران کل کشور گفت :سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حوادث غیرمترقبه و بلایای طبیعی مختلف در کنار مردم حضور خواهدیافت و تا روز آخر مردم را تنها نمی گذارد.

سپاه پاسداران در حوادث مختلف در کنار مردم حضور خواهدیافت / بیش از ۲۰۰ هزار واحد مسکونی در مناطق محروم کشور ساخته می شود

سردار سید ضیاءالدین حزنی درگفتگو باخبرنگار ما اظهارداشت :ماموریت اصلی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایجاد امنیت پایدار و دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است .

وی افزود : سپاه پاسداران محرومیت زدایی ، مردم داری و مردم یاری را در سراسر کشور با اولویت مناطق مرزی و محروم بعنوان ماموریت فرعی درکنار ماموریت اصلی خود دنبال می کند .

جانشین فرماندهی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اذعان داشت : سپاه در تمامی حوادث غیرمترقبه و طبیعی بعنوان اولین نهاد وارد منطقه آسیب دیده شده و آخرین سازمانی است که از منطقه خارج می شود .

حزنی تصریح کرد : در زمان وقوع زلزله واحدهای مختلف سپاه پاسداران در مناطق زلزله زده حضور یافته و هم اکنون نیز بعد از گذشت قریب به سال هنوز در روستاهای این شهرستان حضور دارد و کارعمران و آبادانی و محرومیت زدایی را انجام می دهد.

وی خاطر نشان کرد : گروههای جهادی وابسته به سپاه پاسداران در کار رفع محرومیت مساجد و منازل و مدارس بسیاری را در مناطق روستایی زلزله زده ساخته است و همچنان ادامه دارد.

ایشان بابیان اینکه اقدامات گروههای جهادی وابسته به سپاه تداوم دارد ادامه داد : سپاه پاسداران بحث آب ، خانه سازی و اشتغال را دراولویت کارهای جهادی قرارداده و هم اکنون ساخت ۲۰۰ هزار واحد مسکونی را دردستورکار خود دارد.