پربازدیدترین ها

کد خبر: 226091 ۱۰:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۸

امام جمعه اهل سنت سرپلذهاب:

حضور همیشه پای کار بودن مردم در مقابله با شیوع بیماری کرونا قابل تقدیر است / مسئولین تمام توان خودرا بکار گیرند

بازی دراز 1404:امام جمعه اهل سنت سرپلذهاب تاکید کرد: حضور همیشه پای کار بودن مردم در مقابله با شیوع بیماری کرونا قابل تقدیر است و مسئولین تمام توان خودرا بکار گیرند.

حضور همیشه پای کار بودن مردم در مقابله با شیوع بیماری کرونا قابل تقدیر است / مسئولین تمام توان خودرا بکار گیرند

ملارشید ثنایی در گفتگو با خبرنگار ما گفت : پیرو شیوع گسترده بیماری منحوس کرونا و برای مقابله بااین بحران و حفظ جان و سلامتی ، مردم شهرستان با تعطیلی بازار و دوری از تجمع ثابت کردند که همیشه پای کار هستند واین بار نیز در تقابل بااین بیماری به میدان آمده که قابل تقدیر است .

وی ضمن تقدیر از مسئولین ستاد مبارزه با کرونا افزود : مسئولین این شهرستان نیز تا به امروز برای مقابله با شیوع بیماری کرونا تلاش بسیار کرده اند ولازم است درادامه نیز تمام توان خودرا بکار گیرند.

امام جمعه اهل سنت این شهرستان تاکید کرد: اصناف و بازاریان‌ با نهایت همکاری و اهتمام بیشتر به رعایت فاصله گذاری و دوری از تجمع و استفاده از ماسک ، برای از بین بردن این آفات و بیماری اقدام کنند.

وی عنوان کرد: اگر همکاری و مشارکت عموم مردم نباشد مسئولین به تنهایی نمیتوانند این بحران را کنترل کنند لذا باید برای هرچه سریع ریشه کن شدن بیماری کرونا توصیه های بهداشتی با جدیت انجام دهیم.