پربازدیدترین ها

کد خبر: 226094 ۱۱:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۸

رئیس هلال احمرسرپلذهاب:

مانور رژه خودرویی پدافندغیرعامل در شهرستان برگزار شد

بازی دراز1404:رئیس هلال احمرسرپلذهاب گفت: به مناسبت هفته پدافند غیرعامل مانور رژه خودرویی با به صدا درآمدن آژیر هشدار رعایت پروتکل های بهداشتی، در شهرستان برگزار شد.

مانور رژه خودرویی پدافندغیرعامل در شهرستان برگزار شد

مهدی کمری در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: مانور رژه خودروی با به صدا در آوردن آژیر و هشدار به مردم در جهت رعایت پروتکل های بهداشتی به مناسبت هفته پدافند غیر عامل اجرا شد.

وی افزود:براي فرهنگ سازي، اطلاع رساني و عمق بخشي به دانش افراد جامعه ، لازم است با اجرای برنامه های پدافند غیرعامل، مشارکت مردم بیش از پیش در تسهیل بحران ها لحاظ شود.

وی بیان کرد: این روزها بیماری منحوس کرونا تمام اقشار مختلف مردم را در معرض خطرسلامتی قرار داده است و لذا باید برای کنترل این شرایط بحرانی مشارکت همگانی و پای کار بودن کلیه دستگاه های اجرایی به پای میدان عمل آمده و توصیه های ستاد مبارزه با کرونا را به گوش بگیرند و عمل کنند.

گفتنی است؛ پدافند غيرعامل به مجموعه اي اقدامات دفاعي غيرمسلحانه گفته مي شود كه موجب افزايش بازدارندگي، كاهش آسيب پذيري، تداوم فعاليت هاي ضروري، ارتقاي پايداري ملي و تسهيل مديريت بحران در مقابل تهديدات و اقدام هاي نظامي دشمن مي شود.