پربازدیدترین ها

کد خبر: 226142 ۱۴:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۷

فرماندار شهرستان سرپلذهاب:

وضعیت قرمز کرونا آژیر خطر دراین شهرستان به صدا درآورد/ مردم هشیار خطرات احتمالی و جدی کرونا باشند

بازی دراز ۱۴۰۴:فرماندار شهرستان سرپلذهاب با بیان اینکه وضعیت قرمز کرونا آژیر خطر دراین شهرستان را به صدا درآورد،گفت: مردم از خطرات احتمالی و جدی کرونا هوشیار باشند.

وضعیت قرمز کرونا آژیر خطر دراین شهرستان به صدا درآورد/ مردم هشیار خطرات احتمالی و جدی کرونا باشند

محبت جمالی نیا در گفتگو با خبرنگار ما گفت: در یازدهمین روز از روند تعطیلی در شهرستان لازم‌می دانیم مرتب از طریق اکیپ خودروی اعلام هشدار و اخطار خطرات بیماری کرونا برای اغنا سازی در افکار عمومی در سطح شهرستان مأموریت داشته باشیم.

وی افزود: در این ماموریت با بوق بلندگو در سطح شهر و معابر حضور پیدا کرده و با کشیدن آژیر قرمز در سطح خیابان های اصلی و فرعی شهر و روستا ها مردم را از خطرات احتمالی و بلکه جدی این بیماری آگاه می کنیم.

وی ادامه داد : بااین هدف که مردم از خطرات واقعی این بیماری مطلب گردند و از تردد غیر ضروری در محیط‌های خارج از خانه خود داری کنند و با شعار در خانه ماندن سعی کنند سلامت خود خانواده و اجتماع تثبیت و عینیت بخشند.

فرماندار شهرستان در پایان گفت: از همشهریان انتظار داریم با توجه به مشارکت ویژه‌ای که تاکنون داشتند این چند روزه روند استمرار تعطیلی شهرستان با پوشیدن ماسک و در خانه ماندن و عدم حضور در اماکن و معابر و فعالیتهای عمومی سعی کنند ثبات سلامت و برای خود و جامعه و شهرستان به ارمغان بیاورند تا بت حمایت هم بتوانیم ریشه این بیماری را بخشکانیم