پربازدیدترین ها

کد خبر: 226171 ۱۳:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۱

معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری سرپلذهاب :

افتتاح و بهره برداری از پروژه های بهداشت ودرمان در شهرستان

بازی دراز 1404: معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری سرپلذهاب از افتتاح و بهره برداری از ۸ پروژه ساخته شده در حوزه بهداشت ودرمان در شهرستان خبر داد.

افتتاح و بهره برداری از پروژه های بهداشت ودرمان در شهرستان

 

 حسن پیرکرمی درحاشیه افتتاح خانه بهداشت روستای دستک علیا به خبرنگار ما گفت : خانه بهداشت روستای دستک علیا که یکی از ۸ پروژه افتتاح شده امروز در حوزه بهداشت وسلامت شهرستان است  باکمک خیرین نیک اندیش سیدالشهدای تهران و دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه ساخته شده و به بهره برداری رسیده است .

وی افزود : دراین خانه بهداشت روستایی اقدامات درمانی واکسیناسیون ، مراقبت بیماریهای واگیر و غیرواگیر ، مراقبتهای رواشناسی ، آموزش سلامت ، خدمات دارویی ، خدمات پزشک مامایی ، نظارت بربهداشت محیط برای ۳۷۱ نفر جمعیت بصورت رایگان ارائه می شود.

معاون سیاسی فرماندار تصریح کرد : این پروژه با ۹۵متر ساختمان و در زمینی به مساحت ۸۰۰ مترمربع و بااعتباری بالغ بر ۵ میلیاردریال در این روستا احداث شده است .

 

پیرکرمی خاطرنشان کرد : درکنار این پروژه ۷ طرح پانسیون پزشک روستاهای بزمیرآباد و قلعه بهادری ، پایگاه سلامت شهری شماره ۳ ، خانه بهداشت روستای سرابگرم ، پایگاه فوریتهای پزشکی با مهمانسرا در سه طبقه و نصب دستگاه اکسیژن ساز در بیمارستان شهدا بصورت همزمان افتتاح و به بهره برداری رسیده است.

وی درپایان افزود : ۱۰۸ میلیارد ریال اعتبار برای پروژه های سلامت شهرستان هزینه شده است .