پربازدیدترین ها

کد خبر: 226226 ۱۰:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۱

فرماندار شهرستان سرپلذهاب:

ممنوعیت و محدودیت های ستاد ملی کرونا از اول آذر در شهرستان اجرا می شود / فعالیت ادارات ، بازار و تردد خودروها تا ۱۵ آذر کنترل شده خواهد بود

بازی دراز 1404:فرماندارشهرستان سرپل ذهاب گفت : ممنوعیت و محدودیت های ستاد ملی کرونا از اول آذر در شهرستان اجرا می شود و فعالیت ادارات ، بازار و تردد خودروها تا ۱۵ آذر کنترل شده خواهد بود.

ممنوعیت و محدودیت های ستاد ملی کرونا از اول آذر در شهرستان اجرا می شود / فعالیت ادارات ، بازار و تردد خودروها تا ۱۵ آذر کنترل شده خواهد بود

محبت جمالی نیا درجلسه پدافند غیرعامل شهرستان اظهارداشت : محدودیتها و ممنوعیتهای ستاد ملی کرونا برای مدت دوهفته از اول آذرماه با همیت دستگاههای اجرایی و مشارکت مردم اجرا خواهد شد .

وی افزود : ادارات خدمات رسان از فردا با ۵۰ درصد نیروی انسانی و سایر ادارات با ۳۰ درصد نیروی کاری خود فعال خواهند بود .

نماینده عالی دولت در شهرستان تصریح کرد : اصناف و بازار شهرستان نیز بجز اصنافی که مواد غذایی و خوراکی مردم را پشتیبانی می کنند از روز شنبه تعطیل خواهند شد .

ایشان باتقدیر از همکاری مردم اذعان داشت : مردم و بازاریان در تعطیلی های اعمال شده قبلی نهایت همکاری را با ستاد مقابله با کرونا شهرستان داشتند و این بار نیز در اجرای این طرح ملی نهایت همکاری و همراهی را با این ستاد انجام دهند تا ریشه این بیماری منحوس در شهرستان ودر کشور خشکانده شود .

فرماندار شهرستان ادامه داد : تردد خودروهای غیربومی در شهرستان در این ۱۵ روز ممنوع می باشد ودرصورت تردد با جریمه یک میلیون تومانی روبرو می شوند عمچنین تردد خودرهای پلاک بومی از ساعت ۲۱ شب تا ۴ بامداد نیز ممنوع خواهد بود .