آخرین مطالب

پربازدیدترین ها

کد خبر: 226236 ۱۲:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۲

امروز صورت گرفت:

بازدید فرماندار و جمعی از مسئولین از روند کنترلی مبادی ورودی و خروجی شهرستان در راستای محدودیت های کرونایی

بازی دراز 1404:فرماندار و جمعی از مسئولین سرپلذهاب از روند کنترل مبادی ورودی و خروجی شهرستان در راستای محدودیت های کرونایی اعمال شده بازدید کردند.

بازدید فرماندار و جمعی از مسئولین از روند کنترلی مبادی ورودی و خروجی شهرستان در راستای محدودیت های کرونایی

محبت جمالی نیا فرماندار سرپلذهاب در حاشیه این بازدید در گفتگو با خبرنگار ما گفت: در راستای اعمال محدودیت ها و ممنوعیت های دستورالعمل ستاد مبارزه با کرونا در مبادی ورودی شهرستان سرپلذهاب کنترل و ایست با همکاری نیروی انتظامی شهرستان با نگاه آگاه سازی و راهنمایی منع تردد پلاک های غیربومی در شهر انجام میشود.

وی افزود: نگاه بر این است که این روند فرهنگ‌سازی بیشتر به شکل اعمال جریمه نباشد بلکه بصورت راهنمایی و اطلاع از محدودیت ها و ممنوعیت ها در منع تردد پلاک غیربومی در شهرستان صورت گیرد.

فرماندار شهرستان‌ تاکید کرد: حسب دستورالعمل ابلاغی ستاد مبارزه با کرونا از روز گذشته اول آذرماه به مدت دو هفته تردد برای خودروهای پلاک غیربومی در شهرسرپلذهاب ممنوع و ساعت ۲۱ شب تا ۴ بامداد نیز تردد برای خودروهای پلاک بومی درسطح شهرستان حادث است.

ایشان ادامه داد: با توان و ظرفیتی که در مدیریت نیروی انتظامی شهرستان دیده شده در طول سنوات چندماه مبارزه با انتقال ویروس کرونا، روند تردد خوب کنترل میشود .

ایشان گفت: کسانی که با این علم و اطلاع از ممنوعیت تردد داشته باشند بالغ بر یک میلیون تومان جریمه خواهند شد لذا لازم‌است با همکاری هم دستورالعمل ها را رعایت کنیم تا بتوانیم ریشه بیماری کرونا در این شهرستان را بخشکانیم.