پربازدیدترین ها

کد خبر: 226238 ۱۰:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۳

فرماندار شهرستان سرپلذهاب:

کنترل محدودیتهای کرونایی در سومین روز از روند تعطیلی در شهرستان / مشارکت و همراهی مردم و بازاریان بسیار مناسب است

بازی دراز 1404 :فرماندار سرپل ذهاب گفت :مشارکت و همراهی مردم و بازاریان دراجرای روند تعطیلی شهرستان برای مقابله با شیوع ویروس کرونا بسیار مناسب است .

کنترل محدودیتهای کرونایی در سومین روز از روند تعطیلی در شهرستان / مشارکت و همراهی مردم و بازاریان بسیار مناسب است

محبت جمالی نیا درگفتگوباخبرنگارما اظهارداشت : سومین روز ازروند تعطیلی شهرستان باهمراهی ومشارکت بالای مردم ، بازاریان ، رسانه ها و فعالین حوزه اجتماعی درحال اجرا می باشد که قابل تقدیر است .

وی افزود : فرهنگسازی درخصوص پرهیز از ترددهای غیرضرور ، پوشیدن ماسک ، رعایت فاصله گذاری اجتماعی و درخانه ماندن به خوبی در شهرستان نهادینه شده و مردم به خوبی رعایت می کنند که قابل مشاهده می باشد .

نماینده عالی دولت در شهرستان تصریح کرد : رعایت پروتکلهای بهداشتی و ممنوعیتها و محدودیتها به صورت دوشیفت در طول روز توسط یک اکیپ مشخص متشکل از نماینده دادستانی ، شبکه بهداشت ، انتظامی ،بخشداران در روستاهاو شهرداری در داخل شهر کنترل می شود .

این مقام مسئول اذعان داشت  : جلوگیری از برگزاری مراسمات تجمعی خصوصا در بحث مجالس ترحیم و عزا در آرامستانهای شهرستان درمناطق روستایی توسط بخشداران ودر شهر توسط شهرداری در حال کنترل است ودرصورت عدم توجه مردم برخورد قانونی لازم صورت می گیرد.